Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Laupäev, 22.07.2017 21:34
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : Mayeri Järvejooksud 2009  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (14 / 1595)
Distants : 10,7 km Pildid
Korraldaja : MTÜ Stamina Spordiklubi
Toimumise aeg ja koht : 11.07.2009 12:00 Pühajärve
Link kodulehele : http://www.stamina.ee/jarvejooks

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 1 2 Taivo Püi Sportkeskus.ee M21 1 33:44 03:09 19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 2 4 Aleksei Markov SK Mits M21 2 34:00 03:10 18,9 00:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 3 1 Vjatseslav Koshelev KJK Kalev Sillamäe M40 1 34:11 03:11 18,8 00:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 4 3 Viktors Slesarenoks LÄTI M21 3 34:49 03:15 18,4 01:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 5 909 Taavi Tambur Stamina SK M21 4 35:02 03:16 18,3 01:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 6 609 Kaur Kivistik Tartu SS Kalev M18 1 35:04 03:16 18,3 01:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 7 8 Ilja Nikolajev SK Pirita M21 5 35:22 03:18 18,2 01:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 8 6 Kaupo Sasmin KJK TIPP M21 6 35:33 03:19 18,1 01:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 9 1036 Ralf Lipp EMÜ SK M21 7 35:48 03:20 17,9 02:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 10 15 Hasso Paap M21 8 35:54 03:21 17,9 02:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 11 5 Mart Andresson TÜ ASK M21 9 36:05 03:22 17,8 02:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 12 953 Eno Vahtra M21 10 36:05 03:22 17,8 02:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 13 12 Andrus Lein SK Vike M35 1 36:17 03:23 17,7 02:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 14 624 Andreas Kraas Eesti Kaitsejõudude Spordiklubi M21 11 36:22 03:23 17,7 02:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 15 7 Ivar Ivanov KJK Lõunalõvi M21 12 36:34 03:25 17,6 02:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 16 13 Dmitri Fedin SK Pirita M21 13 36:34 03:25 17,6 02:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 17 617 Margus Koor M21 14 36:53 03:26 17,4 03:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 18 672 Roland Lessing Elva Suusaklubi M21 15 36:57 03:27 17,4 03:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 19 916 Toomas Tarm Sportkeskus.ee M40 2 37:06 03:28 17,3 03:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 20 1022 Anton Basmanov KJK Vike M18 2 37:24 03:29 17,2 03:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 21 10 Ulvar Pavlov M40 3 37:29 03:30 17,1 03:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 22 18 Jaanus Pedak M40 4 37:32 03:30 17,1 03:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 23 16 Ago Veilberg SK West Sport M40 5 37:36 03:30 17,1 03:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 24 19 Sergei Malahhov SK Mits M21 16 38:02 03:33 16,9 04:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 25 854 Avo Sambla VAK Staier M18 3 38:06 03:33 16,9 04:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 26 14 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 6 38:16 03:34 16,8 04:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 27 797 Morten Priks VAK Staier M21 17 38:27 03:35 16,7 04:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 28 11 Alar Kaar VAK Staier M21 18 38:34 03:36 16,6 04:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 29 584 Jaanus Kallaste adidas/Reebok M21 19 38:48 03:37 16,5 05:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 30 21 Martin Epner M35 2 38:52 03:37 16,5 05:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 31 952 Ago Vahtra M21 20 38:56 03:38 16,5 05:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 32 1027 Toomas Unt JK Nõmme M40 7 38:56 03:38 16,5 05:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 33 26 Meelis Aasmäe M35 3 39:02 03:38 16,4 05:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 34 863 Jürgen Selgis SK Serviti M18 4 39:10 03:39 16,4 05:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 35 17 Paavo Vaher SK Saarde M35 4 39:14 03:40 16,4 05:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 36 20 Sven Reiss M40 8 39:18 03:40 16,3 05:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 37 31 Mart Roosimaa TÜ ASK M21 21 39:21 03:40 16,3 05:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 38 39 Mihhail Bõtskov SK USPEX M21 22 39:31 03:41 16,2 05:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 39 883 Allar Soo M18 5 39:35 03:41 16,2 05:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 40 989 Rait Pallo Hansa M35 5 39:38 03:42 16,2 05:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 41 35 Karl-Rauno Miljand 21.cc M21 23 39:44 03:42 16,2 06:00
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 42 30 Olari Orm M21 24 39:46 03:42 16,1 06:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 43 34 Martin Sagaja Eesti Raudtee Spordiklubi M21 25 39:47 03:43 16,1 06:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 44 494 Indrek Allvee Viljandi Suusaklubi M21 26 40:08 03:45 16 06:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 45 23 Raimo Salla Türi Jõud M21 27 40:12 03:45 16 06:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 46 918 Hans Teearu M18 6 40:16 03:45 15,9 06:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 47 29 Janar Pähn VAK Staier M21 28 40:17 03:45 15,9 06:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 48 702 Lauri Malsroos SK Saue Tammed M21 29 40:19 03:46 15,9 06:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 49 1021 Cris Poll KJK Vike M21 30 40:24 03:46 15,9 06:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 50 32 Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi M40 9 40:30 03:47 15,9 06:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 51 626 Klen Krünberg M21 31 40:31 03:47 15,8 06:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 52 583 Rando Kaljuvee Elva Suusaklubi M18 7 40:37 03:47 15,8 06:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 53 28 Ahto Jakson Jooksuklubi Sarma M35 6 40:39 03:47 15,8 06:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 54 49 Esko Järvi M21 32 40:51 03:49 15,7 07:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 55 37 Tarmo Reitsnik Stamina SK M35 7 40:53 03:49 15,7 07:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 56 33 Mart Einasto M40 10 41:06 03:50 15,6 07:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 57 27 Martin Teder M18 8 41:09 03:50 15,6 07:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 58 40 Arnold Laasu SK Saarde M40 11 41:09 03:50 15,6 07:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 59 882 Kaspar Songisepp Elva Suusaklubi M21 33 41:10 03:50 15,6 07:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 60 547 Kaidar Hussar M35 8 41:14 03:51 15,6 07:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 61 803 Urmas Põldre SK West Sport M40 12 41:19 03:51 15,5 07:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 62 1 789 Külli Pirksaar TÜ ASK N35 1 41:30 03:52 15,5 07:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 63 79 Margo Siimumäe Stamina SK M40 13 41:38 03:53 15,4 07:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 64 929 Kajar Tilga M40 14 41:41 03:53 15,4 07:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 65 36 Heikki Parve M40 15 41:45 03:54 15,4 08:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 66 694 Aarne Luud M40 16 41:53 03:54 15,3 08:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 67 42 Ants Einsalu Albe Team M50 1 41:55 03:55 15,3 08:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 68 649 Andres Laast Sportkeskus.ee M40 17 42:00 03:55 15,3 08:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 69 954 Sander Valdas M21 34 42:02 03:55 15,3 08:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 70 53 Toomas Toom Stamina SK M40 18 42:04 03:55 15,3 08:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 71 25 Jaanus Bauman M21 35 42:06 03:56 15,2 08:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 72 52 Jaanus Undrest Eesti Post SK M35 9 42:07 03:56 15,2 08:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 73 899 Carl Sõlg M21 36 42:13 03:56 15,2 08:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 74 1053 Indrek Roos Tartu Malev M21 37 42:17 03:57 15,2 08:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 75 54 Urmas Ervin M40 19 42:21 03:57 15,2 08:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 76 67 Margus Heintalu M21 38 42:23 03:57 15,1 08:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 77 948 Sergei Urb SK MitŠ M50 2 42:25 03:57 15,1 08:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 78 87 Aaro Tiiksaar 5xa M21 39 42:32 03:58 15,1 08:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 79 730 Vahur Mäe Pärnu Kahe Silla Klubi M21 40 42:32 03:58 15,1 08:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 80 78 Kristjan Karabelnik M21 41 42:34 03:58 15,1 08:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 81 22 Olav Paris VAK Staier M21 42 42:35 03:58 15,1 08:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 82 46 Siim Vollmer Triatloniklubi 21.CC M21 43 42:36 03:58 15,1 08:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 83 659 Toomas Laur M40 20 42:37 03:58 15,1 08:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 84 62 Pjotr Hrushtshov Tallinna SS Kalev M60 1 42:44 03:59 15 09:00
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 85 869 Leon Shagin USPEX M21 44 42:45 03:59 15 09:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 86 56 Karli Veelain M16 1 42:45 03:59 15 09:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 87 940 Indrek Klampe M35 10 42:47 03:59 15 09:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 88 543 Kaur Heinaru M21 45 42:50 04:00 15 09:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 89 38 Mikk Laur Tartu SS Kalev M21 46 42:53 04:00 15 09:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 90 859 Alar Savastver Stamina SK M35 11 42:54 04:00 15 09:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 91 59 Christjan Lään M35 12 42:55 04:00 15 09:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 92 833 Riho Roosipõld CFC Spordiklubi M21 47 42:56 04:00 15 09:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 93 45 Sebastian Stöckl LG SW München e.V. M21 48 42:57 04:00 14,9 09:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 94 48 Andres Lainoja M21 49 42:58 04:00 14,9 09:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 95 713 Martin Meri 21.cc M21 50 43:00 04:01 14,9 09:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 96 575 Riho Jürvetson Elioni Spordiklubi M21 51 43:01 04:01 14,9 09:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 97 2 825 Annika Rihma OK Põlva Kobras N21 1 43:11 04:02 14,9 09:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 98 627 Margo Kuiv VALIO EESTI AS M21 52 43:13 04:02 14,9 09:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 99 64 Kalvi Reivelt M35 13 43:16 04:02 14,8 09:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 100 558 Aivar Jesse M50 3 43:17 04:02 14,8 09:33

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,859 sekundit. Lehel 150 külastajat. Alates 22.07.2017 maks. 217. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee