Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Pühapäev, 28.05.2017 21:20
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : EMT Järvejooksud 2010  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (9 / 1016)
Distants : 12 km
Korraldaja : Viljandi Spordiliit
Toimumise aeg ja koht : 1.05.2010 12:00 Viljandi
Link kodulehele : http://www.viljandimaa.ee/jarvejooks/

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Tulemused teistel aastatel 1 2 Pavel Loskutov TÜASK M40 1 36:16 03:01 19,9
Tulemused teistel aastatel 2 1 Vjatseslav Koselev KJK Kalev Sillamäe Ida-Viru M40 2 37:12 03:06 19,4 00:56
Tulemused teistel aastatel 3 4 Taivo Püi Sportkeskus.ee/M1 M21 1 37:21 03:06 19,3 01:05
Tulemused teistel aastatel 4 5 Keio Kits EMÜ SK M21 2 37:58 03:09 19 01:42
Tulemused teistel aastatel 5 7 Lauri Soolo VAK STAIER M21 3 38:19 03:11 18,8 02:03
Tulemused teistel aastatel 6 139 Sergei Tserepannikov Stamina SK M21 4 38:34 03:12 18,7 02:18
Tulemused teistel aastatel 7 122 Sander Jürs Sportkeskus.ee/M1 M21 5 38:56 03:14 18,5 02:40
Tulemused teistel aastatel 8 125 Alexey Markov Sportkeskus.ee/M1 M21 6 39:04 03:15 18,4 02:48
Tulemused teistel aastatel 9 3 Yuri Vinogradov Sylvia Gatchina St. Peteburg M21 7 39:08 03:15 18,4 02:52
Tulemused teistel aastatel 10 6 Taavi Tambur Stamina SK M21 8 39:11 03:15 18,4 02:55
Tulemused teistel aastatel 11 13 Kaur Kivistik Tartu SS Kalev Tartu M21 9 39:30 03:17 18,2 03:14
Tulemused teistel aastatel 12 10 Kristjan Trossmann Järva M21 10 39:34 03:17 18,2 03:18
Tulemused teistel aastatel 13 146 Andrei Sergejev M21 11 39:38 03:18 18,2 03:22
Tulemused teistel aastatel 14 14 Kaupo Sasmin Sportkeskus.ee/M1 M21 12 39:41 03:18 18,1 03:25
Tulemused teistel aastatel 15 9 Ralf Lipp EMÜ SK M21 13 39:43 03:18 18,1 03:27
Tulemused teistel aastatel 16 140 Viljar Vallimäe TÜASK M21 14 39:43 03:18 18,1 03:27
Tulemused teistel aastatel 17 268 Timo Kilp Audentese SK M21 15 39:49 03:19 18,1 03:33
Tulemused teistel aastatel 18 11 Aigars Matisons sk Piltene Kurzeme M35 1 39:53 03:19 18,1 03:37
Tulemused teistel aastatel 19 17 Tõnis Juulik TÜASK M21 16 40:00 03:20 18 03:44
Tulemused teistel aastatel 20 131 Kaupo Tiislär Sportkeskus.ee/M1 M21 17 40:03 03:20 18 03:47
Tulemused teistel aastatel 21 12 Ivar Ivanov Võru KJK Lõunalõvi M21 18 40:10 03:20 17,9 03:54
Tulemused teistel aastatel 22 16 Dmitri Aristov KJK Atleetika M18 1 40:19 03:21 17,9 04:03
Tulemused teistel aastatel 23 15 Ilja Nikolajev Stamina SK M21 19 40:23 03:21 17,8 04:07
Tulemused teistel aastatel 24 29 Andrus Lein Rakvere KJK ViKe M35 2 40:34 03:22 17,7 04:18
Tulemused teistel aastatel 25 44 Hasso Paap TÜASK M21 20 40:35 03:22 17,7 04:19
Tulemused teistel aastatel 26 26 Jaan Jänes VAK STAIER M21 21 40:40 03:23 17,7 04:24
Tulemused teistel aastatel 27 129 Martin Simpson Sportkeskus.ee/M1 M21 22 40:46 03:23 17,7 04:30
Tulemused teistel aastatel 28 2114 Anatolijs Macuks Jėkabpils SC Latgale M21 23 40:46 03:23 17,7 04:30
Tulemused teistel aastatel 29 23 Roman Fosti Stamina SK M21 24 40:56 03:24 17,6 04:40
Tulemused teistel aastatel 30 49 Ergo Kilki Rakvere KJK ViKe M40 3 40:57 03:24 17,6 04:41
Tulemused teistel aastatel 31 100 Karl-Rauno Miljand M21 25 40:59 03:24 17,6 04:43
Tulemused teistel aastatel 32 24 Raivo Nõmm VAK STAIER M21 26 41:03 03:25 17,5 04:47
Tulemused teistel aastatel 33 2044 Marek Nõmm Pärnu M21 27 41:08 03:25 17,5 04:52
Tulemused teistel aastatel 34 25 Keijo Priks VAK STAIER M21 28 41:13 03:26 17,5 04:57
Tulemused teistel aastatel 35 2191 Ivars Valtass Latvija Kurzeme M40 4 41:16 03:26 17,4 05:00
Tulemused teistel aastatel 36 69 Sergei Malahhov SK Mitš Ida-Viru M21 29 41:17 03:26 17,4 05:01
Tulemused teistel aastatel 37 142 Rivo Subi VAK STAIER M21 30 41:19 03:26 17,4 05:03
Tulemused teistel aastatel 38 19 Mario Mustasaar TÜASK M21 31 41:23 03:26 17,4 05:07
Tulemused teistel aastatel 39 47 Eno Vahtra Jõgeva M21 32 41:25 03:27 17,4 05:09
Tulemused teistel aastatel 40 120 Urmas Põldre SK West Sport M40 5 41:44 03:28 17,3 05:28
Tulemused teistel aastatel 41 45 Kristjan Vares VAK STAIER M21 33 41:53 03:29 17,2 05:37
Tulemused teistel aastatel 42 20 Margus Koor Võru KJK Lõunalõvi M21 34 41:56 03:29 17,2 05:40
Tulemused teistel aastatel 43 22 Ulvar Pavlov SK West Sport M45 1 42:16 03:31 17 06:00
Tulemused teistel aastatel 44 60 Priit Talves VAK Staier Viljandi M21 35 42:18 03:31 17 06:02
Tulemused teistel aastatel 45 56 Sven Reiss VAK STAIER M40 6 42:18 03:31 17 06:02
Tulemused teistel aastatel 46 40 Meelis Veilberg SK West Sport M45 2 42:24 03:32 17 06:08
Tulemused teistel aastatel 47 147 Rainis Venta TÜASK Tartu M21 36 42:27 03:32 17 06:11
Tulemused teistel aastatel 48 134 Roman Hvalõnski Stamina SK M21 37 42:27 03:32 17 06:11
Tulemused teistel aastatel 49 36 Agris Krievans Vidzeme M21 38 42:27 03:32 17 06:11
Tulemused teistel aastatel 50 33 Janis Teteris Ogres Slēpotāju Klubs Vidzeme M35 3 42:30 03:32 16,9 06:14
Tulemused teistel aastatel 51 28 Ago Veilberg SK West Sport M45 3 42:34 03:32 16,9 06:18
Tulemused teistel aastatel 52 67 Markko Etverk Rakvere KJK ViKe M16 1 42:44 03:33 16,8 06:28
Tulemused teistel aastatel 53 32 Avo Sambla VAK STAIER M21 39 42:46 03:33 16,8 06:30
Tulemused teistel aastatel 54 59 Rait Pallo Hansa SK Harju M35 4 42:52 03:34 16,8 06:36
Tulemused teistel aastatel 55 34 Indrek Teppo Valga M35 5 42:55 03:34 16,8 06:39
Tulemused teistel aastatel 56 30 Ülari Kais VAK STAIER M21 40 42:57 03:34 16,8 06:41
Tulemused teistel aastatel 57 46 Erki Helemäe Rapla M21 41 42:59 03:34 16,8 06:43
Tulemused teistel aastatel 58 48 Jaanus Kallaste adidas Harju M21 42 43:02 03:35 16,7 06:46
Tulemused teistel aastatel 59 21 Alar Kaar VAK STAIER M21 43 43:03 03:35 16,7 06:47
Tulemused teistel aastatel 60 96 Innar Sepp Saare M40 7 43:05 03:35 16,7 06:49
Tulemused teistel aastatel 61 31 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi Harju M40 8 43:07 03:35 16,7 06:51
Tulemused teistel aastatel 62 2333 Kaspars Tubelis VSK Noskrien Kurzeme M40 9 43:08 03:35 16,7 06:52
Tulemused teistel aastatel 63 43 Andres Sune Rakvere KJK ViKe M50 1 43:09 03:35 16,7 06:53
Tulemused teistel aastatel 64 195 Henno Haava TÜASK M35 6 43:12 03:36 16,7 06:56
Tulemused teistel aastatel 65 209 Nikolai Morozov KJK Kalev Sillamäe Ida-Viru M18 2 43:12 03:36 16,7 06:56
Tulemused teistel aastatel 66 68 Martin Teder EMÜ SK Tartu M18 3 43:13 03:36 16,7 06:57
Tulemused teistel aastatel 67 1784 Sergei Hodõrev ViIRUMA POLITSEI SS Ida-Viru M40 10 43:13 03:36 16,7 06:57
Tulemused teistel aastatel 68 37 Einar Kaigas VAK STAIER M21 44 43:15 03:36 16,6 06:59
Tulemused teistel aastatel 69 82 Olari Orm Valga M21 45 43:18 03:36 16,6 07:02
Tulemused teistel aastatel 70 150 Morten Priks VAK Staier Otepää M21 46 43:22 03:36 16,6 07:06
Tulemused teistel aastatel 71 54 Lauri Luik Läänemaa KJK M21 47 43:25 03:37 16,6 07:09
Tulemused teistel aastatel 72 166 Tauri Hunt Pärnumaa SL M21 48 43:28 03:37 16,6 07:12
Tulemused teistel aastatel 73 75 Karli Kõvatomas Viljandi M21 49 43:29 03:37 16,6 07:13
Tulemused teistel aastatel 74 77 Ulf Rosen 21.cc Harju M40 11 43:31 03:37 16,5 07:15
Tulemused teistel aastatel 75 41 Antis Zunda Mežmalas MTB Vidzeme M45 4 43:33 03:37 16,5 07:17
Tulemused teistel aastatel 76 50 Andi Linn VAK STAIER M40 12 43:47 03:38 16,4 07:31
Tulemused teistel aastatel 77 2105 Lauri Malsroos SK Saue Tammed Harju M21 50 43:54 03:39 16,4 07:38
Tulemused teistel aastatel 78 2196 Gundars Osmucnieks Latvija Kurzeme M45 5 43:57 03:39 16,4 07:41
Tulemused teistel aastatel 79 95 Martin Ling Tartu M18 4 44:01 03:40 16,4 07:45
Tulemused teistel aastatel 80 51 Heiki Velba Alutaguse suusaklubi Ida-Viru M21 51 44:05 03:40 16,3 07:49
Tulemused teistel aastatel 81 213 Aleksandr Kozinets KJK Kalev Sillamäe Ida-Viru M16 2 44:07 03:40 16,3 07:51
Tulemused teistel aastatel 82 89 Mart Roosimaa Tartu M21 52 44:09 03:40 16,3 07:53
Tulemused teistel aastatel 83 113 Taavi Kruut Audentese SK M18 5 44:10 03:40 16,3 07:54
Tulemused teistel aastatel 84 57 Silver Eensaar Skm! Harju M21 53 44:12 03:41 16,3 07:56
Tulemused teistel aastatel 85 58 Olav Paris VAK STAIER M21 54 44:12 03:41 16,3 07:56
Tulemused teistel aastatel 86 130 Toomas Tarm Sportkeskus.ee/M1 M40 13 44:15 03:41 16,3 07:59
Tulemused teistel aastatel 87 1876 Jaanus Bauman Lääne-Viru M21 55 44:21 03:41 16,2 08:05
Tulemused teistel aastatel 88 312 Aleksandr Khruskov KJK Kalev Sillamäe Ida-Viru M18 6 44:22 03:41 16,2 08:06
Tulemused teistel aastatel 89 101 Madis Osjamets Saare M21 56 44:23 03:41 16,2 08:07
Tulemused teistel aastatel 90 79 Janar Pähn VAK STAIER M21 57 44:23 03:41 16,2 08:07
Tulemused teistel aastatel 91 52 Martin Epner Harju M35 7 44:26 03:42 16,2 08:10
Tulemused teistel aastatel 92 152 Andrejs Bondarevs Līvānu VK Latgale M21 58 44:26 03:42 16,2 08:10
Tulemused teistel aastatel 93 71 Asko Kuusalu Stamina SK M21 59 44:29 03:42 16,2 08:13
Tulemused teistel aastatel 94 61 Meelis Aasmäe Viljandi M35 8 44:30 03:42 16,2 08:14
Tulemused teistel aastatel 95 278 Tarvo Tamme Läänemaa KJK M21 60 44:33 03:42 16,2 08:17
Tulemused teistel aastatel 96 269 Argo Jõesoo EMÜ SK M21 61 44:33 03:42 16,2 08:17
Tulemused teistel aastatel 97 72 Ago Vahtra Luua Jõgeva M21 62 44:42 03:43 16,1 08:26
Tulemused teistel aastatel 98 53 Tõnis Nimmerfeldt Harju M21 63 44:46 03:43 16,1 08:30
Tulemused teistel aastatel 99 1810 Alar Viitmaa OK Lehola Viljandi M40 14 44:47 03:43 16,1 08:31
Tulemused teistel aastatel 100 143 Igor Kovkel Sylvia Gatchina St. Peteburg M40 15 44:54 03:44 16 08:38

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,641 sekundit. Lehel 555 külastajat. Alates 28.05.2017 maks. 650. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee