Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Laupäev, 22.07.2017 21:31
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : EMT Järvejooksud 2010  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (16 / 1251)
Distants : 6,4 km
Korraldaja : Stamina SK
Toimumise aeg ja koht : 12.06.2010 12:15
Link kodulehele : http://www.stamina.ee/jarvejooks

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 1 1 Pavel Loskutov TÜ ASK M40 1 19:28 03:02 19,7
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 2 3 Taivo Püi Sportkeskus.ee M21 1 19:36 03:03 19,6 00:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 3 2 Vjatseslav Koshelev KJK Kalev Sillamäe M40 2 19:42 03:04 19,5 00:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 4 1229 Lauri Soolo Staier SK M21 2 19:56 03:06 19,3 00:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 5 1168 Sander Vaher Eesti Kaitsejõudude Spordiklubi M21 3 20:23 03:11 18,8 00:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 6 5 Taavi Tambur Stamina SK M21 4 20:25 03:11 18,8 00:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 7 8 Viljar Vallimäe TÜ ASK M21 5 20:27 03:11 18,8 00:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 8 6 Kaupo Sasmin Sportkeskus.ee M21 6 20:35 03:12 18,7 01:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 9 4 Aleksei Markov Sportkeskus.ee M21 7 20:40 03:13 18,6 01:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 10 7 Ralf Lipp SK EMÜ M21 8 20:45 03:14 18,5 01:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 11 11 Hasso Paap Rademar M21 9 20:58 03:16 18,3 01:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 12 14 Marek Nõmm Eesti Kaitsejõudude Spordiklubi M21 10 21:01 03:17 18,3 01:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 13 12 Roman Fosti Stamina SK M21 11 21:11 03:18 18,1 01:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 14 10 Andrus Lein Rakvere KJK "ViKe" M35 1 21:13 03:18 18,1 01:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 15 868 Andreas Kraas Eesti Kaitsejõudude Spordiklubi M21 12 21:20 03:20 18 01:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 16 16 Roman Hvalõnski Stamina SK M21 13 21:24 03:20 17,9 01:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 17 13 Karl-Rauno Miljand 21CC Triatloniklubi M21 14 21:26 03:20 17,9 01:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 18 9 Ilja Nikolajev Stamina SK M21 15 21:39 03:22 17,7 02:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 19 1249 Martin Simpson Sportkeskus.ee M21 16 21:47 03:24 17,6 02:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 20 715 Erkki Aadli M35 2 21:52 03:25 17,6 02:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 21 1 51 Irene Chepkirui TÜ ASK N21 1 21:56 03:25 17,5 02:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 22 19 Jaanus Kallaste adidas M21 17 22:01 03:26 17,4 02:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 23 15 Sergei Malahhov M21 18 22:08 03:27 17,3 02:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 24 26 Raimo Salla Türi Jõud M21 19 22:12 03:28 17,3 02:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 25 21 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 3 22:16 03:28 17,2 02:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 26 20 Alar Kaar VAK Staier M21 20 22:21 03:29 17,2 02:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 27 2 53 Usila Koech TÜ ASK N21 2 22:21 03:29 17,2 02:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 28 1231 Andres Sune Vike M50 1 22:25 03:30 17,1 02:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 29 17 Ago Veilberg SK West Sport M40 4 22:29 03:30 17,1 03:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 30 23 Olari Orm M21 21 22:31 03:31 17,1 03:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 31 22 Martin Teder EMÜ SK M18 1 22:34 03:31 17 03:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 32 24 Lauri Luik Läänemaa KJK M21 22 22:37 03:32 17 03:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 33 18 Meelis Piirsalu M35 3 22:41 03:32 16,9 03:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 34 28 Lauri Malsroos SK Saue Tammed M21 23 22:46 03:33 16,9 03:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 35 1204 Taavi Kruut SK Audentes M18 2 22:48 03:33 16,8 03:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 36 35 Meelis Aasmäe M35 4 22:53 03:34 16,8 03:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 37 31 Jaanus Bauman M21 24 22:57 03:35 16,7 03:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 38 33 Martin Epner M35 5 22:58 03:35 16,7 03:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 39 30 Olav Paris VAK Staier M21 25 23:17 03:38 16,5 03:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 40 32 Janar Pähn VAK Staier M21 26 23:20 03:38 16,5 03:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 41 25 Ulf Rosen 21 cc M40 5 23:22 03:39 16,4 03:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 42 34 Asko Kuusalu Stamina SK M21 27 23:22 03:39 16,4 03:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 43 29 Silver Eensaar SK Wilderness M21 28 23:25 03:39 16,4 03:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 44 1206 Reget Roomet Pärnumaa SL M21 29 23:27 03:39 16,4 03:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 45 62 Karli Veelain M18 3 23:28 03:40 16,4 04:00
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 46 48 Jaan Kallak M21 30 23:30 03:40 16,3 04:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 47 101 Allan-Peeter Jaaska Stamina SK M40 6 23:31 03:40 16,3 04:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 48 27 Andi Linn VAK Staier M40 7 23:34 03:40 16,3 04:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 49 39 Kajar Tilga M40 8 23:34 03:40 16,3 04:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 50 3 42 Evelin Kärner Nõmme KJK N21 3 23:36 03:41 16,3 04:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 51 192 Cris Poll SK Kadrina M21 31 23:45 03:42 16,2 04:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 52 64 Jaanus Undrest M35 6 23:46 03:42 16,2 04:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 53 77 Aare Aasamaa M21 32 23:47 03:42 16,1 04:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 54 1157 Indrek Tärno M35 7 23:48 03:43 16,1 04:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 55 46 Mikk Laur M21 33 23:58 03:44 16 04:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 56 82 Marko Valter M21 34 23:59 03:44 16 04:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 57 156 Ain Talts M21 35 24:01 03:45 16 04:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 58 103 Esko Järvi M21 36 24:02 03:45 16 04:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 59 43 Ahto Jakson Jooksuklubi Sarma M35 8 24:03 03:45 16 04:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 60 78 Marek Salla Türi Jõud M21 37 24:06 03:45 15,9 04:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 61 1110 Veiko Sulev ksiküritaja M21 38 24:07 03:46 15,9 04:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 62 40 Andres Laineste Stamina SK M35 9 24:08 03:46 15,9 04:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 63 47 Aivar Jesse M50 2 24:09 03:46 15,9 04:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 64 55 Alar Rähn M21 39 24:09 03:46 15,9 04:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 65 4 1170 Sigrid Valdre N35 1 24:10 03:46 15,9 04:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 66 59 Ants Einsalu Albe Team M50 3 24:11 03:46 15,9 04:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 67 122 Argo Maasikmäe M40 9 24:12 03:46 15,9 04:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 68 1140 Tauri Tinast KJK Pärnu Kalev M16 1 24:13 03:47 15,9 04:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 69 109 Klen Krünberg M21 40 24:14 03:47 15,8 04:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 70 69 Margo Siimumäe Stamina SK M40 10 24:20 03:48 15,8 04:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 71 911 Tanel Levkoi M21 41 24:24 03:48 15,7 04:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 72 95 Arnold Laasu SK Saarde M50 4 24:26 03:49 15,7 04:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 73 52 Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi M40 11 24:28 03:49 15,7 05:00
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 74 916 Aimur Lillak M21 42 24:30 03:49 15,7 05:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 75 61 Kaido Orgulas M40 12 24:31 03:49 15,7 05:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 76 66 Kaarel Kuusik VAK Staier M21 43 24:32 03:50 15,7 05:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 77 63 Lauri Valdmaa M21 44 24:35 03:50 15,6 05:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 78 135 Heimar Altmets CFC Suusakool M18 4 24:35 03:50 15,6 05:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 79 72 Kaido Vahkal M35 10 24:36 03:50 15,6 05:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 80 157 Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M16 2 24:37 03:50 15,6 05:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 81 90 Mart Einasto M40 13 24:37 03:50 15,6 05:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 82 137 Christjan Lään M35 11 24:38 03:50 15,6 05:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 83 5 73 Anneli Vaher VAK Staier N21 4 24:40 03:51 15,6 05:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 84 44 Kaidar Hussar M35 12 24:41 03:51 15,6 05:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 85 91 Peep Leino Tabasalu Triatloniklubi M21 45 24:41 03:51 15,6 05:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 86 6 81 Helen Schmidt N21 5 24:43 03:51 15,5 05:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 87 100 Marek Enok Fauni Kaubanduse AS M21 46 24:45 03:52 15,5 05:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 88 74 Madis Kuznetsov M21 47 24:45 03:52 15,5 05:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 89 7 57 Olga Andrejeva Stamina SK N21 6 24:46 03:52 15,5 05:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 90 182 Oskar Nassar M21 48 24:47 03:52 15,5 05:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 91 71 Ragnar Pähn VAK Staier M21 49 24:47 03:52 15,5 05:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 92 58 Steve Villmann M35 13 24:47 03:52 15,5 05:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 93 144 Indrek Ots IT Kolledž M21 50 24:48 03:52 15,5 05:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 94 875 Paavo Kuldkepp M40 14 24:49 03:52 15,5 05:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 95 49 Martin Sagaja Eesti Raudtee SK M21 51 24:50 03:52 15,5 05:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 96 803 Janar Juhkov M21 52 24:50 03:52 15,5 05:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 97 8 70 Alma Sarapuu VAK Staier N35 2 24:51 03:52 15,5 05:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 98 1192 Marco Maleva M40 15 24:51 03:52 15,5 05:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 99 107 Einar Hillep M40 16 24:53 03:53 15,4 05:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 100 125 Sergey Tasimov Mich M35 14 24:54 03:53 15,4 05:26

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,719 sekundit. Lehel 126 külastajat. Alates 22.07.2017 maks. 217. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee