Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Laupäev, 22.07.2017 21:32
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : EMT Järvejooksud 2010  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (2 / 958)
Distants : 10,7 km
Korraldaja : Stamina SK
Toimumise aeg ja koht : 10.07.2010 12:00
Link kodulehele : http://www.stamina.ee/jarvejooks

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 1 1 Pavel Loskutov TÜ ASK M40 1 34:32 03:13 18,6
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 2 2 Taivo Püi Sportkeskus.ee M21 1 35:02 03:16 18,3 00:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 3 742 Aleksei Markov Sportkeskus.ee M21 2 35:14 03:17 18,2 00:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 4 831 Sergei Tšerepannikov Stamina SK M21 3 35:50 03:20 17,9 01:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 5 4 Kaupo Sasmin Sportkeskus.ee M21 4 35:55 03:21 17,9 01:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 6 3 Taavi Tambur Stamina SK M21 5 36:02 03:22 17,8 01:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 7 5 Ralf Lipp SK EMÜ M21 6 36:10 03:22 17,8 01:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 8 6 Hasso Paap TÜ ASK M21 7 36:29 03:24 17,6 01:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 9 7 Andrus Lein Rakvere KJK "ViKe" M35 1 37:07 03:28 17,3 02:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 10 606 Kristo Reinsalu Sportkeskus.ee M21 8 37:23 03:29 17,2 02:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 11 863 Toomas Tarm Sportkeskus.ee M40 2 37:40 03:31 17 03:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 12 8 Ilja Nikolajev Stamina SK M21 9 37:47 03:31 17 03:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 13 928 Nikolai Vedehin TÜ ASK M21 10 38:01 03:33 16,9 03:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 14 13 Ago Veilberg SK West Sport M40 3 38:01 03:33 16,9 03:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 15 12 Roman Hvalõnski Stamina SK M21 11 38:21 03:35 16,7 03:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 16 10 Marek Nõmm Eesti Kaitsejõudude Spordiklubi M21 12 38:30 03:35 16,7 03:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 17 19 Taavi Kruut Audentese SK M18 1 38:35 03:36 16,6 04:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 18 11 Sergei Malahhov M21 13 38:42 03:37 16,6 04:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 19 15 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 4 38:47 03:37 16,6 04:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 20 1 720 Usila Koesch TÜ ASK N21 1 38:56 03:38 16,5 04:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 21 2 816 Irene Chepkirui TÜ ASK N21 2 39:00 03:38 16,5 04:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 22 822 Indrek Tärno M35 2 39:16 03:40 16,3 04:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 23 22 Martin Epner M35 3 39:20 03:40 16,3 04:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 24 18 Olari Orm M21 14 39:22 03:40 16,3 04:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 25 14 Jaanus Kallaste adidas M21 15 39:35 03:41 16,2 05:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 26 1046 Lauri Luik Läänemaa KJK M21 16 39:44 03:42 16,2 05:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 27 915 Ants Erik Assmann TÜ ASK M21 17 40:18 03:45 15,9 05:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 28 16 Alar Kaar VAK Staier M21 18 40:24 03:46 15,9 05:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 29 975 Raimo Salla Türi Jõud M21 19 40:36 03:47 15,8 06:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 30 687 Artis Krievans Läti M35 4 40:43 03:48 15,8 06:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 31 642 Allan-Peeter Jaaska Stamina SK M40 5 40:46 03:48 15,7 06:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 32 28 Andres Laineste Stamina SK M35 5 40:48 03:48 15,7 06:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 33 1052 Martin Simpson Spordikeskus.ee M21 20 40:50 03:48 15,7 06:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 34 25 Asko Kuusalu Stamina SK M21 21 40:52 03:49 15,7 06:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 35 911 Heinar Vaine VAK Staier M18 2 40:59 03:49 15,7 06:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 36 26 Kajar Tilga M40 6 41:01 03:50 15,7 06:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 37 29 Ahto Jakson Jooksuklubi Sarma M35 6 41:02 03:50 15,6 06:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 38 1020 Mehis Mäe AS Matek M21 22 41:06 03:50 15,6 06:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 39 1015 Arto Hernetkoski Finland M21 23 41:20 03:51 15,5 06:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 40 1054 Reget Roomet Pärnumaa SL M21 24 41:20 03:51 15,5 06:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 41 37 Jaanus Undrest M35 7 41:33 03:52 15,5 07:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 42 33 Karli Veelain M18 3 41:33 03:52 15,5 07:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 43 17 Martin Teder EMÜ SK M18 4 41:34 03:53 15,4 07:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 44 24 Janar Pähn VAK Staier M21 25 41:39 03:53 15,4 07:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 45 540 Ago Mägimets M21 26 41:39 03:53 15,4 07:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 46 50 Marko Valter M21 27 41:46 03:54 15,4 07:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 47 36 Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi M40 7 41:59 03:55 15,3 07:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 48 3 934 Sigrid Valdre SS Marathon N35 1 42:04 03:55 15,3 07:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 49 20 Jaanus Bauman M21 28 42:04 03:55 15,3 07:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 50 30 Mikk Laur M21 29 42:10 03:56 15,2 07:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 51 55 Esko Järvi M21 30 42:13 03:56 15,2 07:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 52 31 Martin Meri 21CC Triatloniklubi M21 31 42:16 03:57 15,2 07:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 53 53 Mart Einasto M40 8 42:17 03:57 15,2 07:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 54 103 Aaro Tiiksaar 5xa M21 32 42:18 03:57 15,2 07:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 55 40 Kaido Orgulas M40 9 42:19 03:57 15,2 07:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 56 32 Aivar Jesse M50 1 42:19 03:57 15,2 07:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 57 4 27 Evelin Kärner Nõmme KJK N21 3 42:20 03:57 15,2 07:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 58 90 Indrek Ots IT Kolledž M21 33 42:23 03:57 15,1 07:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 59 1014 Matis Moks Vak Staier M21 34 42:26 03:57 15,1 07:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 60 624 Pärtel Piirimäe M35 8 42:31 03:58 15,1 07:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 61 766 Aimur Lillak KJK Järvala M21 35 42:44 03:59 15 08:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 62 5 54 Kristina Dolmatova Tallinna SS Kalev N21 4 42:45 03:59 15 08:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 63 38 Ants Einsalu ALBE Team M50 2 42:46 03:59 15 08:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 64 93 Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M16 1 42:46 03:59 15 08:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 65 665 Tiit Kibuspuu M40 10 42:49 04:00 15 08:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 66 39 Martin Sagaja Eesti Raudtee SK M21 36 42:50 04:00 15 08:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 67 23 Olav Paris VAK Staier M21 37 42:53 04:00 15 08:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 68 62 Klen Krünberg M21 38 42:54 04:00 15 08:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 69 6 51 Annika Rihma Sportkeskus.ee N21 5 42:56 04:00 15 08:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 70 68 Argo Maasikmäe M40 11 43:01 04:01 14,9 08:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 71 1063 Ivar Heinola Avlexpress.ee M21 39 43:09 04:01 14,9 08:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 72 59 Marco Maleva M40 12 43:11 04:02 14,9 08:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 73 42 Lauri Valdmaa M21 40 43:18 04:02 14,8 08:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 74 605 Tarmo Reitsnik Stamina SK M35 9 43:22 04:03 14,8 08:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 75 57 Peep Leino Tabasalu Triatloniklubi M21 41 43:24 04:03 14,8 08:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 76 66 Einar Hillep M40 13 43:31 04:04 14,8 08:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 77 1049 Raivo Pärnpuu M40 14 43:34 04:04 14,7 09:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 78 52 Tauri Tinast KJK Pärnu Kalev M16 2 43:40 04:04 14,7 09:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 79 7 75 Liina Luik TÜ ASK N21 6 43:40 04:04 14,7 09:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 80 711 Madis Kuznetsov M21 42 43:42 04:05 14,7 09:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 81 63 Marek Enok Fauni Kaubanduse AS M21 43 43:42 04:05 14,7 09:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 82 44 Kaido Vahkal M35 10 43:42 04:05 14,7 09:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 83 8 65 Julia Bulina KJK Kalev Sillamäe N21 7 43:50 04:05 14,6 09:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 84 83 Christjan Lään M35 11 44:01 04:06 14,6 09:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 85 9 71 Kaisa Kukk N21 8 44:03 04:07 14,6 09:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 86 737 Kristjan Karabelnik M21 44 44:11 04:07 14,5 09:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 87 34 Aivar Saar Vanalinna Hariduskolleegium M35 12 44:13 04:07 14,5 09:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 88 56 Donatas Narmont Jooksja M40 15 44:17 04:08 14,5 09:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 89 1016 Veiko Randaru M40 16 44:19 04:08 14,5 09:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 90 109 Alari Lumberg M21 45 44:27 04:09 14,4 09:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 91 61 Andrus Rüütelmaa PV SKK M35 13 44:30 04:09 14,4 09:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 92 64 Ahto Rähn M21 46 44:35 04:10 14,4 10:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 93 10 48 Alma Sarapuu VAK Staier N35 2 44:35 04:10 14,4 10:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 94 67 Aivar Luud Stamina SK M35 14 44:35 04:10 14,4 10:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 95 82 Heikki Parve M40 17 44:38 04:10 14,4 10:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 96 105 Oskar Nassar M21 47 44:38 04:10 14,4 10:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 97 41 Steve Villmann M35 15 44:40 04:10 14,4 10:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 98 855 Reimo Ehrstein VAK Staier M35 16 44:50 04:11 14,3 10:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 99 122 Janar Säkk M21 48 44:53 04:11 14,3 10:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 100 11 73 Maris Tamm Sportkeskus.ee N21 9 44:55 04:11 14,3 10:23

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,672 sekundit. Lehel 141 külastajat. Alates 22.07.2017 maks. 217. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee