Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Neljapäev, 21.09.2017 18:52
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : EMT Järvejooksud 2010  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (8 / 1512)
Distants : 14 km
Korraldaja : Stamina SK
Toimumise aeg ja koht : 28.08.2010 12:00
Link kodulehele : http://www.stamina.ee/jarvejooks

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 1 1 Pavel Loskutov TÜ ASK M40 1 44:27 03:10 18,9
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 2 615 Vjatseslav Koshelev KJK Kalev Sillamäe M40 2 44:41 03:11 18,8 00:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 3 305 Taivo Püi Sportkeskus.ee M21 1 45:15 03:13 18,6 00:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 4 1035 Sergei T?erepannikov Stamina SK M21 2 45:52 03:16 18,3 01:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 5 555 Sander Jürs Sportkeskus.ee M21 3 45:55 03:16 18,3 01:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 6 2 Aleksei Markov Sportkeskus.ee M21 4 46:01 03:17 18,3 01:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 7 3 Taavi Tambur Stamina SK M21 5 46:09 03:17 18,2 01:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 8 4 Kaupo Sasmin Sportkeskus.ee M21 6 46:28 03:19 18,1 02:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 9 5 Ralf Lipp SK EMÜ M21 7 46:53 03:20 17,9 02:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 10 7 Andrus Lein Rakvere KJK "ViKe" M35 1 47:15 03:22 17,8 02:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 11 9 Marek Nõmm Kaitsejõudude SK M21 8 47:26 03:23 17,7 02:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 12 10 Sergei Malahhov M21 9 48:22 03:27 17,4 03:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 13 878 Kristo Reinsalu Sportkeskus.ee M21 10 48:29 03:27 17,3 04:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 14 1164 Martin Simpson Sportkeskus.ee M21 11 49:19 03:31 17 04:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 15 8 Ilja Nikolajev Stamina SK M21 12 49:27 03:31 17 05:00
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 16 747 Nikolai Morozov KJK Kalev Sillamäe M18 1 49:41 03:32 16,9 05:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 17 13 Jaanus Kallaste adidas M21 13 49:43 03:33 16,9 05:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 18 11 Ago Veilberg SK West Sport M40 3 49:49 03:33 16,9 05:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 19 15 Taavi Kruut Audentes M18 2 50:05 03:34 16,8 05:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 20 14 Olari Orm M21 14 50:12 03:35 16,7 05:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 21 1061 Heinar Vaine VAK Staier M18 3 50:16 03:35 16,7 05:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 22 624 Kristian Kruuse Merevägi M21 15 50:22 03:35 16,7 05:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 23 16 Lauri Luik Läänemaa KJK M21 16 50:32 03:36 16,6 06:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 24 17 Alar Kaar VAK Staier M21 17 50:41 03:37 16,6 06:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 25 516 Mart Hodõrev KJK Kalev Sillamäe M16 1 50:50 03:37 16,5 06:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 26 12 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 4 50:54 03:38 16,5 06:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 27 526 Allan Peeter Jaaska Stamina SK M40 5 50:55 03:38 16,5 06:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 28 19 Asko Kuusalu Stamina SK M21 18 50:57 03:38 16,5 06:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 29 910 Raimo Salla Türi Jõud M21 19 51:19 03:39 16,4 06:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 30 944 Harri Sokk TTÜ SK M21 20 51:31 03:40 16,3 07:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 31 1134 Rainis Tiits M21 21 51:44 03:41 16,2 07:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 32 58 Indrek Ots IT Kolled? M21 22 52:04 03:43 16,1 07:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 33 894 Ulf Rosen 21 CC M40 6 52:11 03:43 16,1 07:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 34 23 Andres Laineste Stamina SK M35 2 52:23 03:44 16 07:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 35 20 Jaanus Bauman M21 23 52:36 03:45 16 08:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 36 18 Martin Teder EMÜ SK M18 4 52:39 03:45 16 08:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 37 40 Esko Järvi M21 24 52:40 03:45 15,9 08:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 38 24 Ahto Jakson Jooksuklubi Sarma M35 3 52:41 03:45 15,9 08:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 39 27 Karli Veelain M18 5 52:49 03:46 15,9 08:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 40 661 Raivo Laanemets M40 7 52:56 03:46 15,9 08:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 41 21 Janar Pähn VAK Staier M21 25 53:03 03:47 15,8 08:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 42 1037 Taavi Tubilis KJK JUUNIOR M21 26 53:07 03:47 15,8 08:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 43 791 Madis Osjamets ELUJOOKS M21 27 53:22 03:48 15,7 08:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 44 826 Cris Poll Pioneerikompanii M21 28 53:36 03:49 15,7 09:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 45 31 Ants Einsalu ALBE TEAM M50 1 53:42 03:50 15,6 09:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 46 22 Kajar Tilga M40 8 54:05 03:51 15,5 09:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 47 1060 Vladimir Vaher Tallinna SS Kalev M18 6 54:10 03:52 15,5 09:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 48 476 Villu Eller Nõmme KJK M18 7 54:12 03:52 15,5 09:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 49 974 Johan Talihärm Eesti Raudtee Spordiklubi M16 2 54:16 03:52 15,5 09:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 50 65 Christjan Lään M35 4 54:17 03:52 15,5 09:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 51 1 1063 Sigrid Valdre SS Marathon N35 1 54:19 03:52 15,5 09:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 52 45 Peep Leino Tabasalu Triatloniklubi M21 29 54:20 03:52 15,5 09:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 53 844 Kristjan Puusild VAK Staier M21 30 54:23 03:53 15,4 09:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 54 38 Mart Einasto M40 9 54:25 03:53 15,4 09:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 55 2 25 Evelin Kärner Nõmme KJK N21 1 54:26 03:53 15,4 09:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 56 987 Toomas Tarm Sportkeskus.ee M40 10 54:30 03:53 15,4 10:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 57 30 Meelis Treimuth Haanja Rattaklubi M40 11 54:32 03:53 15,4 10:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 58 576 Kristjan Karabelnik M21 31 54:39 03:54 15,4 10:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 59 46 Klen Krünberg M21 32 54:41 03:54 15,4 10:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 60 32 Kaido Orgulas M40 12 54:43 03:54 15,4 10:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 61 3 37 Annika Rihma Sportkeskus.ee N21 2 54:52 03:55 15,3 10:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 62 28 Jaanus Undrest M35 5 54:54 03:55 15,3 10:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 63 63 Alar Ervin M18 8 54:56 03:55 15,3 10:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 64 4 49 Julia Bulina KJK Kalev Sillamäe N21 3 55:03 03:55 15,3 10:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 65 5 442 Olga Andrejeva Stamina SK N21 4 55:10 03:56 15,2 10:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 66 29 Aivar Jesse M50 2 55:11 03:56 15,2 10:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 67 1010 Ahti Tomp M21 33 55:16 03:56 15,2 10:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 68 823 Pärtel Piirimäe M35 6 55:24 03:57 15,2 10:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 69 533 Janar Juhkov M21 34 55:26 03:57 15,2 10:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 70 675 Toomas Laur M40 13 55:29 03:57 15,1 11:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 71 875 Jan Reimann M21 35 55:30 03:57 15,1 11:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 72 62 Tõnis Kristian Koppel Jõgeva SAI M16 3 55:34 03:58 15,1 11:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 73 640 Madis Kuznetsov M21 36 55:35 03:58 15,1 11:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 74 48 Marek Enok Fauni Kaubanduse AS M21 37 55:36 03:58 15,1 11:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 75 1175 Martin Siimer M35 7 55:38 03:58 15,1 11:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 76 26 Mikk Laur M21 38 55:42 03:58 15,1 11:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 77 897 Alar Rähn M21 39 55:44 03:58 15,1 11:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 78 881 Tarmo Reitsnik Stamina SK M35 8 55:47 03:59 15,1 11:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 79 565 Taavi Kala M21 40 55:53 03:59 15 11:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 80 34 Marko Valter M21 41 55:54 03:59 15 11:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 81 422 Aare Aasamaa M21 42 56:01 04:00 15 11:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 82 39 Kaido Vahkal M35 9 56:01 04:00 15 11:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 83 856 Raivo Pärnpuu Rademar/adidas M40 14 56:03 04:00 15 11:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 84 72 Andres Siim M35 10 56:07 04:00 15 11:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 85 1097 Siim Vollmer 21CC Triatloniklubi M21 43 56:07 04:00 15 11:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 86 50 Einar Hillep M40 15 56:08 04:00 15 11:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 87 87 Kert Kurist CFC Spordikool M18 9 56:14 04:01 14,9 11:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 88 36 Lauri Valdmaa M21 44 56:16 04:01 14,9 11:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 89 52 Marek Salla Türi Jõud M21 45 56:18 04:01 14,9 11:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 90 47 Donatas Narmont Jooksja M40 16 56:18 04:01 14,9 11:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 91 719 Viktor Lääts M50 3 56:19 04:01 14,9 11:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 92 6 41 Kristina Dolmatova Tallinna SS Kalev N21 5 56:20 04:01 14,9 11:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 93 53 Andrus Rüütelmaa PV SKK M35 11 56:24 04:01 14,9 11:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 94 66 Aaro Tiiksaar 5xa M21 46 56:25 04:01 14,9 11:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 95 720 Sigmar Lüüs M18 10 56:30 04:02 14,9 12:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 96 61 Sergei Bessonov AF-Automaatika M21 47 56:34 04:02 14,8 12:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 97 700 Sulev Lokk Stamina SK M40 17 56:37 04:02 14,8 12:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 98 739 Tiit Meidla M35 12 56:40 04:02 14,8 12:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 99 54 Ahto Rähn M21 48 56:42 04:03 14,8 12:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 100 71 Toomas Toom Stamina SK M50 4 56:46 04:03 14,8 12:19

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,703 sekundit. Lehel 138 külastajat. Alates 21.09.2017 maks. 155. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee