Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Laupäev, 22.07.2017 21:35
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : EMT Järvejooksud 2011  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (1 / 395)
Distants : 14 km Pildid
Korraldaja : Stamina SK
Toimumise aeg ja koht : 27.08.2011 12:00 Tallinna Veepuhastusjaam
Link kodulehele : http://www.stamina.ee/jarvejooks

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 1 1052 Viljar Vallimäe TÜ ASK M21 1 44:25 03:10 18,9
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 2 752 Aleksei Markov TÜ ASK M21 2 46:07 03:17 18,2 01:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 3 1 Taivo Püi Sportkeskus.ee M21 3 46:19 03:18 18,1 01:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 4 2 Sergei Tserepannikov Stamina SK M21 4 46:32 03:19 18,1 02:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 5 3 Ilja Nikolajev Stamina SK M21 5 46:34 03:19 18 02:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 6 481 Dmitri Aristov KJK Atletika M18 1 46:45 03:20 18 02:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 7 4 Sander Jürs Sportkeskus.ee M21 6 46:52 03:20 17,9 02:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 8 817 Hasso Paap TÜ ASK M21 7 46:56 03:21 17,9 02:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 9 935 Kaupo Sasmin Sportkeskus.ee M21 8 47:03 03:21 17,9 02:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 10 1060 Nikolai Vedehin TÜ ASK M21 9 47:10 03:22 17,8 02:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 11 6 Andrus Lein Rakvere KJK "ViKe" M35 1 47:29 03:23 17,7 03:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 12 7 Kristo Reinsalu Stamina SK M21 10 47:37 03:24 17,6 03:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 13 5 Taavi Tambur Stamina SK M21 11 47:43 03:24 17,6 03:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 14 1001 Rainis Tiits M21 12 49:42 03:32 16,9 05:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 15 784 Allan Männi Sportkeskus.ee M21 13 49:54 03:33 16,8 05:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 16 10 Olari Orm M21 14 50:40 03:37 16,6 06:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 17 1108 Urmas Põldre Jüri G M40 1 50:56 03:38 16,5 06:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 18 989 Toomas Tarm Sportkeskus.ee M40 2 51:12 03:39 16,4 06:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 19 1 831 Jekaterina Patjuk Sparta N21 1 51:42 03:41 16,3 07:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 20 9 Raimo Salla Türi Jõud M21 15 51:53 03:42 16,2 07:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 21 17 Jaanus Pedak M40 3 52:10 03:43 16,1 07:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 22 897 Tarmo Reitsnik Stamina SK M35 2 52:11 03:43 16,1 07:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 23 549 Allan-Peeter Jaaska Stamina SK M40 4 52:16 03:44 16,1 07:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 24 13 Ilja Dzjuba Stamina SK M21 16 52:20 03:44 16,1 07:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 25 663 Asko Kuusalu Stamina SK M21 17 52:23 03:44 16 07:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 26 15 Rait Ratasepp M21 18 52:30 03:45 16 08:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 27 12 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 5 52:44 03:46 15,9 08:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 28 938 Alar Savastver Stamina SK M40 6 52:56 03:46 15,9 08:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 29 16 Mikk Laur KJK Lõunalõvi M21 19 53:10 03:47 15,8 08:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 30 2 57 Annika Rihma Sportkeskus.ee N21 2 53:15 03:48 15,8 08:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 31 958 Kristen Soo M18 2 53:23 03:48 15,7 08:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 32 957 Allar Soo M21 20 53:24 03:48 15,7 08:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 33 912 Ulf Rosen 21 cc M40 7 53:30 03:49 15,7 09:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 34 18 Martin Sagaja Eesti Raudtee SK M21 21 53:34 03:49 15,7 09:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 35 554 Janar Juhkov M21 22 53:40 03:49 15,7 09:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 36 36 Aaro Tiiksaar 5xa M21 23 53:42 03:50 15,6 09:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 37 1009 Indrek Tomingas Sidepataljon M21 24 53:43 03:50 15,6 09:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 38 881 Matt Rammo M21 25 53:48 03:50 15,6 09:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 39 3 19 Liina Luik TÜ ASK N21 3 53:51 03:50 15,6 09:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 40 24 Christjan Lään M35 3 54:05 03:51 15,5 09:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 41 1005 Tauri Tinast KJK Pärnu Kalev M18 3 54:10 03:52 15,5 09:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 42 507 Villu Eller Nõmme KJK M21 26 54:15 03:52 15,5 09:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 43 711 Tanel Levkoi M21 27 54:33 03:53 15,4 10:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 44 702 Andres Lelov M35 4 54:37 03:54 15,4 10:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 45 62 Rünno Ruul Elioni Spordiklubi M40 8 54:40 03:54 15,4 10:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 46 493 Rain Bõmberg Elion Spordiklubi M21 28 54:58 03:55 15,3 10:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 47 523 Jaanus Gross Sagittarius M35 5 55:00 03:55 15,3 10:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 48 20 Esko Järvi M21 29 55:04 03:56 15,3 10:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 49 903 Risto Rohtla M21 30 55:07 03:56 15,2 10:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 50 34 Kaido Orgulas M40 9 55:12 03:56 15,2 10:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 51 29 Tarmo Maiste M35 6 55:13 03:56 15,2 10:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 52 1069 Kaido Vetevoog Stamina SK M35 7 55:16 03:56 15,2 10:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 53 700 Peep Leino Tabasalu TK / TriSmile M21 31 55:21 03:57 15,2 10:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 54 35 Priit Kangro M35 8 55:28 03:57 15,1 11:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 55 4 40 Olga Andrejeva Stamina SK N21 4 55:34 03:58 15,1 11:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 56 515 Alar Ervin M18 4 55:36 03:58 15,1 11:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 57 27 Ahto Jakson JOOKSUPORTAAL M40 10 55:37 03:58 15,1 11:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 58 543 Teno Ilves Läänemaa Kergejõustikuklubi M35 9 55:42 03:58 15,1 11:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 59 28 Jaanus Bauman M35 10 55:43 03:58 15,1 11:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 60 83 Leho Pisa M21 32 55:44 03:58 15,1 11:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 61 42 Mart Einasto M40 11 55:46 03:59 15,1 11:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 62 5 23 Evelin Kärner Stamina SK N21 5 55:51 03:59 15 11:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 63 22 Kajar Tilga M40 12 55:54 03:59 15 11:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 64 1018 Meelis Treimuth KJK Lõunalõvi M40 13 55:56 03:59 15 11:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 65 31 Marek Enok Fauni Kaubanduse OÜ M21 33 55:59 03:59 15 11:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 66 21 Veiko Sulev KV Logistikakeskus M21 34 56:05 04:00 15 11:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 67 6 25 Kristina Dolmatova Stamina SK N21 6 56:12 04:00 15 11:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 68 545 Andrei Ionov KJK Kalev Sillamäe M21 35 56:15 04:01 14,9 11:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 69 762 Madis Mets Toila M21 36 56:16 04:01 14,9 11:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 70 516 Urmas Ervin M40 14 56:17 04:01 14,9 11:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 71 478 Kait Antso M21 37 56:20 04:01 14,9 11:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 72 30 Sergey Tasimov SK Mits M35 11 56:25 04:01 14,9 12:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 73 47 Raido Rattas M21 38 56:26 04:01 14,9 12:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 74 1012 Toomas Toom Stamina SK M50 1 56:31 04:02 14,9 12:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 75 68 Lauri Valdmaa M21 39 56:33 04:02 14,9 12:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 76 510 Lauri Enn M21 40 56:34 04:02 14,8 12:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 77 768 M21 41 56:45 04:03 14,8 12:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 78 725 Sulev Lokk Stamina SK M40 15 56:49 04:03 14,8 12:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 79 893 Steven Rehelem M21 42 56:54 04:03 14,8 12:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 80 14 Vladimir Vaher Stamina SK M21 43 57:07 04:04 14,7 12:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 81 11 Jaanus Kallaste SK Rada Kolgaküla M21 44 57:14 04:05 14,7 12:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 82 655 Paavo Kuldkepp M40 16 57:15 04:05 14,7 12:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 83 7 484 Liis-Grete Arro Stamina SK N21 7 57:18 04:05 14,7 12:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 84 885 Raido Raspel M40 17 57:18 04:05 14,7 12:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 85 70 Marek Atonen VAK Staier M21 45 57:30 04:06 14,6 13:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 86 538 Tarmo Hõbe M21 46 57:32 04:06 14,6 13:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 87 799 Talis Nurk M21 47 57:40 04:07 14,6 13:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 88 69 Elion Sõber M21 48 57:41 04:07 14,6 13:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 89 8 Mart Hodõrev KJK Kalev Sillamäe M18 5 57:42 04:07 14,6 13:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 90 639 Deniss Koselev Tüask M21 49 57:42 04:07 14,6 13:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 91 796 Mart Norman M35 12 57:43 04:07 14,6 13:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 92 707 Marko Lepp Tallinna vesi M21 50 57:46 04:07 14,5 13:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 93 8 63 Janelle Tarum Alpi Suusaklubi N21 8 57:50 04:07 14,5 13:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 94 910 Priit Roosnupp M35 13 57:52 04:08 14,5 13:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 95 45 Madis Kuznetsov M35 14 57:57 04:08 14,5 13:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 96 88 Reigo Lehtla JCI Spordiklubi M40 18 58:00 04:08 14,5 13:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 97 530 Raiko Heide M21 51 58:05 04:08 14,5 13:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 98 921 Aivar Saar M35 15 58:07 04:09 14,5 13:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 99 39 Alar Rähn M21 52 58:11 04:09 14,4 13:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 100 75 Elmer Maas Metsaime Team M35 16 58:16 04:09 14,4 13:51

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,766 sekundit. Lehel 153 külastajat. Alates 22.07.2017 maks. 217. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee