Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Neljapäev, 21.09.2017 18:49
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : EMT Järvejooksud 2012  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (1 / 489)
Distants : 6,4 km Pildid
Korraldaja : Stamina SK
Toimumise aeg ja koht : 16.06.2012 12:00 Tallinn
Link kodulehele : http://www.stamina.ee/jarvejooks

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 1 928 Sergei Tšerepannikov Stamina Arcotransport tiim M21 1 19:31 03:02 19,7
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 2 1 Viljar Vallimäe Sportkeskus.ee M21 2 19:32 03:03 19,7 00:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 3 2 Taivo Püi Sportkeskus.ee M21 3 20:00 03:07 19,2 00:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 4 4 Ilja Nikolajev Jooksupartner.ee M21 4 20:24 03:11 18,8 00:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 5 627 Roman Fosti Stamina Arcotransport tiim M21 5 20:32 03:12 18,7 01:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 6 3 Dmitri Aristov SK Mitš M21 6 20:34 03:12 18,7 01:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 7 607 Priit Aus Stamina Arcotransport tiim M21 7 20:47 03:14 18,5 01:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 8 663 Sander Jürs Sportkeskus.ee M21 8 21:07 03:17 18,2 01:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 9 6 Kristo Reinsalu Stamina Arcotransport tiim M35 1 21:28 03:21 17,9 01:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 10 996 Allan Männi SK Sportkeskus.ee M21 9 21:34 03:22 17,8 02:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 11 14 Olari Orm M21 10 21:45 03:23 17,7 02:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 12 752 Tõnu Lillelaid M21 11 21:50 03:24 17,6 02:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 13 11 Meelis Piirsalu SIDEPATALJON M35 2 21:52 03:24 17,6 02:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 14 711 Deniss Košelev TÜ ASK M21 12 22:02 03:26 17,4 02:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 15 10 Ago Veilberg SK West Sport M40 1 22:13 03:28 17,3 02:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 16 17 Ain Kilk Eesti Worldloppeti Klubi M40 2 22:18 03:28 17,2 02:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 17 260 Lauri Luik Läänemaa KJK M21 13 22:36 03:31 17 03:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 18 9 Raimo Salla Türi Jõud M21 14 22:42 03:32 16,9 03:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 19 844 Tarmo Reitsnik Stamina SK M40 3 22:46 03:33 16,9 03:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 20 12 German Terehhov SK Mitš M40 4 22:52 03:34 16,8 03:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 21 1 15 Evelin Talts Stamina Arcotransport tiim N35 1 22:55 03:34 16,8 03:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 22 22 Meelis Treimuth KJK Lõunalõvi M40 5 23:06 03:36 16,6 03:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 23 28 Ilja Dzjuba Stamina Arcotransport tiim M21 15 23:07 03:36 16,6 03:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 24 20 Allan-Peeter Jaaska Stamina SK M40 6 23:08 03:36 16,6 03:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 25 238 Steven Linkov M21 16 23:10 03:37 16,6 03:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 26 33 Christjan Lään FB Jooksmine M35 3 23:11 03:37 16,6 03:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 27 8 Janar Juhkov Sportkeskus.ee M21 17 23:12 03:37 16,6 03:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 28 25 Karel Hussar M18 1 23:33 03:40 16,3 04:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 29 21 Andres Laineste Stamina SK M40 7 23:35 03:41 16,3 04:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 30 779 Mark Mendel Stamina SK M18 2 23:36 03:41 16,3 04:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 31 786 21CC Triatloniklubi M21 18 23:38 03:41 16,3 04:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 32 34 Andres Lelov M35 4 23:41 03:42 16,2 04:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 33 51 Ants Einsalu Albe Team M50 1 23:45 03:42 16,2 04:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 34 731 Raivo Laanemets M40 8 23:47 03:42 16,2 04:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 35 37 Marek Enok Fauni Kaubanduse OÜ M21 19 23:48 03:43 16,1 04:17
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 36 31 Lauri Valdmaa M21 20 23:55 03:44 16,1 04:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 37 791 Vjatšeslav Murov Murov Ski Team M21 21 24:04 03:45 16 04:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 38 7 Mikk Laur KJK Lõunalõvi M21 22 24:06 03:45 15,9 04:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 39 50 Aaro Tiiksaar 5xA M21 23 24:06 03:45 15,9 04:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 40 301 Valev Altmets M40 9 24:17 03:47 15,8 04:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 41 46 Kaido Vetevoog Stamina SK M35 5 24:17 03:47 15,8 04:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 42 2 42 Merill Mägi Stamina Arcotransport tiim N21 1 24:18 03:47 15,8 04:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 43 44 Kaido Orgulas M40 10 24:19 03:47 15,8 04:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 44 27 Kajar Tilga M40 11 24:19 03:47 15,8 04:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 45 59 Janar Säkk M21 24 24:21 03:48 15,8 04:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 46 796 Mario Nadel NEFAB M21 25 24:22 03:48 15,8 04:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 47 592 Hannes Allikvee M21 26 24:23 03:48 15,7 04:52
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 48 3 29 Olga Andrejeva Stamina Arcotransport tiim N21 2 24:24 03:48 15,7 04:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 49 71 Madis Kuznetsov M35 6 24:25 03:48 15,7 04:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 50 70 Mihkel Annilo M21 27 24:27 03:49 15,7 04:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 51 720 Paavo Kuldkepp Akrobaatikaklubi Twister M40 12 24:27 03:49 15,7 04:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 52 991 Marek Salla Türi Jõud M21 28 24:32 03:49 15,7 05:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 53 171 Sergey Tasimov SK Mits M35 7 24:33 03:50 15,7 05:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 54 30 Hanno Kindel FB Jooksmine M40 13 24:35 03:50 15,6 05:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 55 32 Heigo Saar Spordiselts M40 14 24:38 03:50 15,6 05:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 56 60 Raido Kiipsaar M40 15 24:39 03:50 15,6 05:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 57 588 Mark Abner Uniprint/Jaak Mae Suusakool M16 1 24:40 03:51 15,6 05:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 58 26 Mart Einasto M40 16 24:47 03:52 15,5 05:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 59 939 Kaspar Vaher SK CFC M16 2 24:52 03:52 15,5 05:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 60 41 Heiki Roletsky Logica M35 8 24:56 03:53 15,4 05:25
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 61 45 Andrus Tammoja M40 17 24:57 03:53 15,4 05:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 62 38 Esko Järvi M21 29 25:00 03:54 15,4 05:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 63 67 Kristofer Erik Kamberg M16 3 25:04 03:54 15,3 05:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 64 64 Marek Atonen VAK Staier M35 9 25:08 03:55 15,3 05:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 65 851 Reigo Roasto M21 30 25:10 03:55 15,3 05:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 66 53 Indrek Tikva Albe Team M40 18 25:13 03:56 15,2 05:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 67 81 Lauri Enn M21 31 25:20 03:57 15,2 05:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 68 135 Märt Vahtra M21 32 25:20 03:57 15,2 05:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 69 1001 Helvis Trääder Fysiopark M21 33 25:20 03:57 15,2 05:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 70 86 Toomas Toom Stamina SK M50 2 25:20 03:57 15,2 05:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 71 54 Gunnar Kingo Westline Team M21 34 25:24 03:58 15,1 05:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 72 72 Viktor Lääts M60 1 25:27 03:58 15,1 05:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 73 4 48 Janelle Tarum Stamina Arcotransport tiim N21 3 25:28 03:58 15,1 05:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 74 69 Rünno Ruul Elioni Spordiklubi M40 19 25:30 03:59 15,1 05:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 75 124 Karre Lauring Kuup3 Spordiklubi M40 20 25:35 03:59 15 06:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 76 961 Kait Vahter M35 10 25:35 03:59 15 06:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 77 65 Tavo Sarnik M21 35 25:38 04:00 15 06:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 78 99 Priit Kuuskla SK Aaspere M21 36 25:39 04:00 15 06:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 79 55 Kristjan Männik Helmes M21 37 25:41 04:00 15 06:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 80 68 Andre Abner Uniprint/Stamina SK M40 21 25:42 04:00 15 06:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 81 862 Urmas Ruus M35 11 25:45 04:01 14,9 06:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 82 93 Tarmo Hõbe M21 38 25:50 04:02 14,9 06:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 83 136 Jaanus Pappel M40 22 25:53 04:02 14,8 06:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 84 613 Sergei Bessonov ÅF-Automaatika M21 39 25:53 04:02 14,8 06:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 85 963 Karl Gustav Nagel SK Aaspere M18 3 25:54 04:02 14,8 06:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 86 218 Jakob Gill M18 4 25:55 04:02 14,8 06:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 87 96 Andre Petraudze M21 40 25:55 04:02 14,8 06:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 88 812 Indrek Ots M21 41 26:00 04:03 14,8 06:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 89 144 Erkki Hummal M35 12 26:02 04:03 14,8 06:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 90 5 875 Ksenia Savtšenko KJK Kalev Sillamäe N16 1 26:06 04:04 14,7 06:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 91 224 Theodor Vann M35 13 26:07 04:04 14,7 06:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 92 6 116 Annika Vaher SJK Sarma N40 1 26:08 04:04 14,7 06:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 93 57 Tarvo Maran Albe Team M40 23 26:09 04:05 14,7 06:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 94 738 Leonid Latsepov M16 4 26:10 04:05 14,7 06:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 95 103 Ain Mihkelson Hansa SK M35 14 26:10 04:05 14,7 06:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 96 161 Marko Moor M21 42 26:10 04:05 14,7 06:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 97 76 Ilmar Raap meie M40 24 26:11 04:05 14,7 06:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 98 75 Erki Laimets M40 25 26:11 04:05 14,7 06:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 99 74 Roman Kostrov Pskov Ski Team M40 26 26:12 04:05 14,7 06:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel Pildid 100 94 Margus Merivälja M21 43 26:13 04:05 14,7 06:42

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,766 sekundit. Lehel 130 külastajat. Alates 21.09.2017 maks. 155. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee