Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Teisipäev, 27.06.2017 04:44
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari :  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (0 / 30)
Distants : 42,2 km
Korraldaja : Stamina SK
Toimumise aeg ja koht : 18.12.2016 09:30 Tallinn, Rocca Al Mare
Link kodulehele : http://www.stamina.ee

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 1 1 Tõnu Lillelaid Sparta EST M35 1 2:38:14 03:44 16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 2 187 Kristo Reinsalu Stamina SK EST M35 2 2:46:52 03:57 15,2 08:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 3 70 Janar Juhkov Treeningpartner / Diadora EST M21 1 2:54:01 04:07 14,6 15:47
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 4 88 Martin-Erik Blumfeldt EST M40 1 2:57:55 04:12 14,2 19:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 5 75 Alar Savastver Stamina SK EST M40 2 3:01:25 04:17 14 23:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 6 1 184 Mari Boikov Treeningpartner / Diadora EST N21 1 3:01:41 04:18 13,9 23:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 7 103 Rait Pallo Swedbank EST M40 3 3:02:36 04:19 13,9 24:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 8 21 Jan Dubrovski Treeningpartner EST M21 2 3:04:08 04:21 13,8 25:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 9 49 Lauri Valdmaa SK ProRunner EST M35 3 3:05:29 04:23 13,7 27:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 10 48 Alari Lumberg Treeningpartner EST M21 3 3:06:00 04:24 13,6 27:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 11 76 Allan-Peeter Jaaska Stamina SK EST M40 4 3:08:07 04:27 13,5 29:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 12 26 Saulius Litvinavicius Club Maratonas LTU M40 5 3:10:26 04:30 13,3 32:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 13 66 Alan Lebrecht balticantique EST M35 4 3:11:49 04:32 13,2 33:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 14 176 Rene Käsik EST M40 6 3:13:43 04:35 13,1 35:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 15 41 Paul Gaydon EST M40 7 3:17:37 04:40 12,8 39:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 16 57 Raido Krimm Treeningpartner EST M21 4 3:17:50 04:41 12,8 39:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 17 2 87 Klarika Kuusk Treeningpartner / Diadora EST N40 1 3:19:50 04:44 12,7 41:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 18 177 Peeter Kand Velo Clubbers EST M40 8 3:21:38 04:46 12,6 43:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 19 67 Margus Tinno velo clubbers EST M40 9 3:22:04 04:47 12,5 43:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 20 30 Arvydas Jurgelevičius Begimo LTU M40 10 3:25:23 04:52 12,3 47:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 21 15 Martin Sagaja EST M35 5 3:25:29 04:52 12,3 47:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 22 33 Marko Tutt Treeningpartner EST M21 5 3:25:49 04:52 12,3 47:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 23 3 11 Tatiana Sviridova Club Dynamo RUS N50 1 3:26:04 04:52 12,3 47:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 24 45 Veljo Vask OK West EST M40 11 3:26:55 04:54 12,2 48:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 25 61 Tõnu Hendrikson Ekstreempark EST M40 12 3:26:58 04:54 12,2 48:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 26 63 Peeter Hendrikson Ekstreempark EST M40 13 3:26:58 04:54 12,2 48:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 27 77 Elari Soots MTÜ Lennujaama Spordiklubi EST M21 6 3:27:21 04:54 12,2 49:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 28 6 Kristjan Tulp Treeningpartner EST M35 6 3:29:08 04:57 12,1 50:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 29 4 33 Annika Vaher Jooksuklubi Sarma EST N40 2 3:29:40 04:58 12,1 51:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 30 71 Meelis Tammer EST M40 14 3:31:07 05:00 12 52:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 31 46 Ingmar Pärtelpoeg EST M40 15 3:32:12 05:01 11,9 53:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 32 5 185 Siiri Pilt EST N40 3 3:32:35 05:02 11,9 54:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 33 6 178 Kristel Tukk Treeningpartner EST N21 2 3:36:54 05:08 11,7 58:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 34 47 Erik Jõgi CODEBORNE EST M40 16 3:37:14 05:08 11,7 59:00
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 35 7 Argo Miller EST M21 7 3:37:19 05:08 11,7 59:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 36 38 Einar Pilvet VIKING SECURITY EST M40 17 3:37:53 05:09 11,6 59:39
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 37 82 Roman Errapart IP Kõnekeskuste OÜ EST M35 7 3:38:05 05:10 11,6 59:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 38 444 Martin Murre Treeningpartner EST M35 8 3:38:22 05:10 11,6 1:00:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 39 181 Arles Taal FB Jooksmine EST M40 18 3:39:12 05:11 11,6 1:00:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 40 158 Artemy Semenov EST M35 9 3:39:49 05:12 11,5 1:01:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 41 79 Algirdas Medeikis Begimo Ltu M35 10 3:40:20 05:13 11,5 1:02:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 42 7 80 Kattri Reinula EST N40 4 3:42:35 05:16 11,4 1:04:21
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 43 50 Ahti Kelder EST M40 19 3:43:47 05:18 11,3 1:05:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 44 141 Sergey Lyzhin EST M60 1 3:45:21 05:20 11,2 1:07:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 45 9 Siim Saidla Treeningpartner EST M21 8 3:46:41 05:22 11,2 1:08:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 46 8 29 Kati Helmja Treeningpartner EST N35 1 3:47:15 05:23 11,1 1:09:01
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 47 186 Mart Maasikrand EUT/PULSS EST M40 20 3:48:13 05:24 11,1 1:09:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 48 9 20 Piret Põldsaar Treeningpartner EST N40 5 3:48:56 05:25 11,1 1:10:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 49 68 Marek Atonen VAK Staier EST M35 11 3:49:28 05:26 11 1:11:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 50 109 Priidik Aasaleht EST M21 9 3:50:20 05:27 11 1:12:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 51 95 Dzintars Petrovs LAT M40 21 3:51:27 05:29 10,9 1:13:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 52 81 Ernestas Žentelis Begimo LTU M35 12 3:52:30 05:30 10,9 1:14:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 53 58 Martin Veisman EST M21 10 3:52:45 05:30 10,9 1:14:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 54 62 Martin Meri CEP Eesti EST M21 11 3:53:10 05:31 10,9 1:14:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 55 111 Mallor Malmre CEP Eesti EST M40 22 3:53:10 05:31 10,9 1:14:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 56 42 Albert Veiksa LTU M50 1 3:54:34 05:33 10,8 1:16:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 57 19 Yasunori Arikawa Jpn M35 13 3:56:03 05:35 10,7 1:17:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 58 97 Tarvo Välba EST M35 14 3:56:24 05:36 10,7 1:18:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 59 10 53 Liina Kesamaa EST N35 2 3:57:17 05:37 10,7 1:19:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 60 32 Jaanus Kaur EST M50 2 3:57:38 05:37 10,7 1:19:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 61 40 Leho Rennit Albe Team EST M50 3 3:57:38 05:37 10,7 1:19:24
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 62 11 94 Marika Roopärg Täppsportlased EST N40 6 3:57:47 05:38 10,6 1:19:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 63 65 Janno Greenbaum Sparta EST M40 23 3:59:46 05:40 10,6 1:21:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 64 29 Raimondas Malūkas LTU M21 12 4:00:11 05:41 10,5 1:21:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 65 12 18 Kadri Possul 21CC Triatloniklubi EST N40 7 4:00:40 05:42 10,5 1:22:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 66 108 Erki Lillemägi Järvakandi Wellod EST M40 24 4:02:47 05:45 10,4 1:24:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 67 13 24 Laura Dapkuvienė LTU N35 3 4:04:42 05:47 10,3 1:26:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 68 43 Ülo Suursaar EST M50 4 4:04:54 05:48 10,3 1:26:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 69 8 Olev Vahemaa Kristi EST M40 25 4:06:19 05:50 10,3 1:28:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 70 51 Priit Brus Hansa SK EST M21 13 4:06:22 05:50 10,3 1:28:08
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 71 14 89 Eeva Avik 21CC Triatloniklubi EST N21 3 4:06:44 05:50 10,3 1:28:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 72 15 36 Eve Härm EST N21 4 4:07:02 05:51 10,2 1:28:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 73 39 Janek Oblikas EST M40 26 4:07:36 05:52 10,2 1:29:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 74 16 179 Kaili Vainumaa EST N40 8 4:07:46 05:52 10,2 1:29:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 75 107 Indrek Ilves EESTI JAHTKLUBIDE LIIT EST M40 27 4:08:11 05:52 10,2 1:29:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 76 17 56 Katrin Kruusamägi EST N35 4 4:08:49 05:53 10,2 1:30:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 77 18 13 Nina Tarelkina Dinamo Dubrovra RUS N60 1 4:12:44 05:59 10 1:34:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 78 16 Urmas Lorvi EST M50 5 4:14:05 06:01 10 1:35:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 79 161 Margus Saar Playtech Estonia EST M35 15 4:14:08 06:01 10 1:35:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 80 19 35 Rita Alas-Järv FB JOOKSMINE EST N21 5 4:14:20 06:01 10 1:36:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 81 31 Piotr Silkin LTU M70 1 4:16:33 06:04 9,9 1:38:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 82 106 Villu Zirnask EST M50 6 4:16:43 06:05 9,9 1:38:29
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 83 17 Lennart Pulk Treeningpartner Diadora EST M40 28 4:17:51 06:06 9,8 1:39:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 84 64 Lauri Mänd EST M21 14 4:19:07 06:08 9,8 1:40:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 85 20 91 Terje Toomingas Stamina SK EST N21 6 4:19:16 06:08 9,8 1:41:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 86 21 74 Moonika Kitt Treeningpartner EST N35 5 4:20:10 06:09 9,7 1:41:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 87 2 Rodney Corcoran EST M40 29 4:21:00 06:11 9,7 1:42:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 88 84 Kalev Lattik EST M40 30 4:21:45 06:12 9,7 1:43:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 89 22 10 Iveta Niedre LAT N40 9 4:23:03 06:14 9,6 1:44:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 90 23 34 Ulvi Lond EST N40 10 4:23:13 06:14 9,6 1:44:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 91 54 Armin Soosalu El Solo Lobo EST M35 16 4:23:54 06:15 9,6 1:45:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 92 102 Indrek Jürgenstein Stamina SK EST M40 31 4:25:09 06:16 9,5 1:46:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 93 14 Raul Köster Myfitness Viru EST M40 32 4:26:47 06:19 9,5 1:48:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 94 5 Indrek Lippa EST M40 33 4:32:19 06:27 9,3 1:54:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 95 24 175 Jolanta Sedelskyte LTU N21 7 4:33:41 06:29 9,3 1:55:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 96 105 Henri Haldre SEB EST M35 17 4:34:03 06:29 9,2 1:55:49
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 97 35 Villem Nigu PSR EST M21 15 4:35:27 06:31 9,2 1:57:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 98 25 69 Evelin Vetevood-Järvelt SK ProRunner EST N21 8 4:36:07 06:32 9,2 1:57:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 99 26 50 Ülle Kummer-Leman Jooksupartneri Jooksikud EST N50 2 4:38:07 06:35 9,1 1:59:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 100 92 Ülar Aasa Telia SK EST M40 34 4:40:10 06:38 9 2:01:56

1 2 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,482 sekundit. Lehel 182 külastajat. Alates 26.06.2017 maks. 265. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee