Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Teisipäev, 27.06.2017 04:45
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari :  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (0 / 30)
Distants : 42,2 km
Korraldaja : Stamina SK
Toimumise aeg ja koht : 18.12.2016 09:30 Tallinn, Rocca Al Mare
Link kodulehele : http://www.stamina.ee

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine 1 47 MM Alternatiivsed jooksjad Alternatiivsed jooksjad EST MM 1 2:25:39 03:27 17,4
Diplomi printimine 2 78 MM TREENINGPARTNER NOORMEHED I TREENINGPARTNER NOORMEHED I EST MM 2 2:29:26 03:32 16,9 03:47
Diplomi printimine 3 62 MM Audrukad Audrukad EST MM 3 2:34:58 03:40 16,3 09:19
Diplomi printimine 4 11 SV Head Inimesed Head Inimesed EST SV 1 2:42:48 03:51 15,6 17:09
Diplomi printimine 5 43 MM Sparta treenerid Sparta treenerid EST MM 4 2:45:32 03:55 15,3 19:53
Diplomi printimine 6 79 MM TREENINGPARTNER NOORMEHED II TREENINGPARTNER NOORMEHED II EST MM 5 2:45:45 03:55 15,3 20:06
Diplomi printimine 7 80 SV TREENINGPARTNER MIXED TIIM I TREENINGPARTNER MIXED TIIM I EST SV 2 2:48:10 03:59 15,1 22:31
Diplomi printimine 8 63 MM Saksa Automaatika ProTeam I Saksa Automaatika ProTeam I EST MM 6 2:48:39 03:59 15 23:00
Diplomi printimine 9 1 70 NN Sparta naised Sparta naised EST NN 1 2:51:59 04:04 14,7 26:20
Diplomi printimine 10 14 MM Täppsportlaste Raudvara Täppsportlaste Raudvara EST MM 7 2:53:30 04:06 14,6 27:51
Diplomi printimine 11 5 MM SCOUTSPATALJON SCOUTSPATALJON EST MM 8 2:53:52 04:07 14,6 28:13
Diplomi printimine 12 37 MM Eesti Energia Spordiklubi I Eesti Energia Spordiklubi I EST MM 9 2:54:22 04:07 14,5 28:43
Diplomi printimine 13 2 77 NN TREENINGPARTNER NEIUD I TREENINGPARTNER NEIUD I EST NN 2 2:56:09 04:10 14,4 30:30
Diplomi printimine 14 3 13 NN Täppsportlased I Täppsportlased I EST NN 3 2:57:34 04:12 14,3 31:55
Diplomi printimine 15 74 MM JK Must Puudel väledad mehed JK Must Puudel väledad mehed EST MM 10 3:02:25 04:19 13,9 36:46
Diplomi printimine 16 81 SV TREENINGPARTNER MIXED TIIM II TREENINGPARTNER MIXED TIIM II EST SV 3 3:02:35 04:19 13,9 36:56
Diplomi printimine 17 67 SV Norma OK Norma OK EST SV 4 3:02:37 04:19 13,9 36:58
Diplomi printimine 18 50 MM ABB Spordiklubi ABB Spordiklubi EST MM 11 3:03:08 04:20 13,8 37:29
Diplomi printimine 19 42 MM Suusad Ju Suusad Ju EST MM 12 3:05:22 04:23 13,7 39:43
Diplomi printimine 20 18 SV SEB mixed team SEB mixed team EST SV 5 3:08:08 04:27 13,5 42:29
Diplomi printimine 21 6 MM 200-ga 200-ga EST MM 13 3:08:15 04:27 13,5 42:36
Diplomi printimine 22 44 SV Lõvi Park Lõvi Park EST SV 6 3:09:15 04:29 13,4 43:36
Diplomi printimine 23 65 SV Otse peolt Otse peolt EST SV 7 3:09:41 04:29 13,3 44:02
Diplomi printimine 24 71 MM SK PLEKI PANDE SK PLEKI PANDE EST MM 14 3:10:13 04:30 13,3 44:34
Diplomi printimine 25 8 MM Funderbeam RUN Funderbeam RUN EST MM 15 3:10:55 04:31 13,3 45:16
Diplomi printimine 26 64 MM Saksa Automaatika ProTeam II Saksa Automaatika ProTeam II EST MM 16 3:12:53 04:34 13,1 47:14
Diplomi printimine 27 20 SV Täppsportlaste Segavõistkond Täppsportlaste Segavõistkond EST SV 8 3:15:33 04:38 12,9 49:54
Diplomi printimine 28 48 MM Kalashnikov/Telling/Pajumäe Kalashnikov/Telling/Pajumäe EST MM 17 3:16:57 04:40 12,9 51:18
Diplomi printimine 29 51 SV SJK aameraaS/väledad SJK aameraaS/väledad EST SV 9 3:18:16 04:41 12,8 52:37
Diplomi printimine 30 55 MM CFC CFC EST MM 18 3:18:20 04:41 12,8 52:41
Diplomi printimine 31 82 SV TREENINGPARTNER MIXED NOORTETIIM TREENINGPARTNER MIXED NOORTETIIM EST SV 10 3:21:41 04:46 12,6 56:02
Diplomi printimine 32 22 MM velo.clubbers.ee velo.clubbers.ee EST MM 19 3:22:28 04:47 12,5 56:49
Diplomi printimine 33 66 MM Automaailm Automaailm EST MM 20 3:23:53 04:49 12,4 58:14
Diplomi printimine 34 73 MM JK Must Puudel kaanepoisid JK Must Puudel kaanepoisid EST MM 21 3:24:40 04:50 12,4 59:01
Diplomi printimine 35 56 SV Kahe Silla klubi 1 Kahe Silla klubi 1 EST SV 11 3:26:57 04:54 12,2 1:01:18
Diplomi printimine 36 4 SV Aabe tiim Aabe tiim EST SV 12 3:28:31 04:56 12,1 1:02:52
Diplomi printimine 37 24 SV Tegija Tegija EST SV 13 3:28:56 04:57 12,1 1:03:17
Diplomi printimine 38 46 SV Kibedad muumitrollid Kibedad muumitrollid EST SV 14 3:30:00 04:58 12,1 1:04:21
Diplomi printimine 39 4 33 NN JK Must Puudel kaunid naised JK Must Puudel kaunid naised EST NN 4 3:30:06 04:58 12,1 1:04:27
Diplomi printimine 40 27 SV Gerly võistkond Gerly võistkond EST SV 15 3:30:44 04:59 12 1:05:05
Diplomi printimine 41 16 SV Radison Blu Hotel Olümpia Radison Blu Hotel Olümpia EST SV 16 3:31:28 05:00 12 1:05:49
Diplomi printimine 42 34 MM JK Must Puudel vägevad mehed JK Must Puudel vägevad mehed EST MM 22 3:32:12 05:01 11,9 1:06:33
Diplomi printimine 43 21 SV Nõmme Rattaklubi Nõmme Rattaklubi EST SV 17 3:35:38 05:06 11,7 1:09:59
Diplomi printimine 44 69 SV Helmes Helmes EST SV 18 3:37:21 05:09 11,6 1:11:42
Diplomi printimine 45 23 SV F37 F37 EST SV 19 3:40:05 05:12 11,5 1:14:26
Diplomi printimine 46 53 SV celEBS celEBS EST SV 20 3:40:38 05:13 11,5 1:14:59
Diplomi printimine 47 5 36 NN Sparta Pipid Sparta Pipid EST NN 5 3:41:43 05:15 11,4 1:16:04
Diplomi printimine 48 15 MM Ärategu Ärategu EST MM 23 3:42:03 05:15 11,4 1:16:24
Diplomi printimine 49 6 25 NN Lumepontsikud Lumepontsikud EST NN 6 3:42:26 05:16 11,4 1:16:47
Diplomi printimine 50 30 SV AGE AGE EST SV 21 3:42:33 05:16 11,4 1:16:54
Diplomi printimine 51 39 SV Eesti Energia Spordiklubi III Eesti Energia Spordiklubi III EST SV 22 3:42:44 05:16 11,4 1:17:05
Diplomi printimine 52 9 MM Funderbeam FUN Funderbeam FUN EST MM 24 3:43:14 05:17 11,3 1:17:35
Diplomi printimine 53 84 MM Naelsussid Naelsussid EST MM 25 3:44:31 05:19 11,3 1:18:52
Diplomi printimine 54 7 19 NN SEB women team SEB women team EST NN 7 3:45:19 05:20 11,2 1:19:40
Diplomi printimine 55 8 2 NN Tuli Takus Tuli Takus EST NN 8 3:46:08 05:21 11,2 1:20:29
Diplomi printimine 56 54 SV Run, EBS Forest, Run Run, EBS Forest, Run EST SV 23 3:47:25 05:23 11,1 1:21:46
Diplomi printimine 57 1 SV Reket Reket EST SV 24 3:49:30 05:26 11 1:23:51
Diplomi printimine 58 57 SV Kahe Silla klubi 2 Kahe Silla klubi 2 EST SV 25 3:50:23 05:27 11 1:24:44
Diplomi printimine 59 9 12 NN Täppsportlased II Täppsportlased II EST NN 9 3:50:32 05:27 11 1:24:53
Diplomi printimine 60 75 SV JK Must Puudel harmooniline sega JK Must Puudel harmooniline sega EST SV 26 3:50:43 05:28 11 1:25:04
Diplomi printimine 61 41 SV Heidi tuules Heidi tuules EST SV 27 3:52:20 05:30 10,9 1:26:41
Diplomi printimine 62 60 SV Rentest Rentest EST SV 28 3:54:00 05:32 10,8 1:28:21
Diplomi printimine 63 86 SV LPO & CO LPO & CO EST SV 29 3:55:28 05:34 10,8 1:29:49
Diplomi printimine 64 40 SV Dingdong Dingdong EST SV 30 3:57:24 05:37 10,7 1:31:45
Diplomi printimine 65 58 SV Jooksikud Jooksikud EST SV 31 4:00:46 05:42 10,5 1:35:07
Diplomi printimine 66 68 SV Eesti Krediidipank Eesti Krediidipank EST SV 32 4:01:03 05:42 10,5 1:35:24
Diplomi printimine 67 85 SV Swedban Team Swedban Team EST SV 33 4:02:14 05:44 10,5 1:36:35
Diplomi printimine 68 29 SV GERTRUD GERTRUD EST SV 34 4:03:42 05:46 10,4 1:38:03
Diplomi printimine 69 7 SV Õed Lastega Õed Lastega EST SV 35 4:04:10 05:47 10,4 1:38:31
Diplomi printimine 70 10 35 NN Kaitseväe naiskond Kaitseväe naiskond EST NN 10 4:04:51 05:48 10,3 1:39:12
Diplomi printimine 71 61 SV Viking Security Viking Security EST SV 36 4:06:31 05:50 10,3 1:40:52
Diplomi printimine 72 11 17 NN Costa Bicicleta Chicas Costa Bicicleta Chicas EST NN 11 4:06:58 05:51 10,3 1:41:19
Diplomi printimine 73 12 72 NN Spordikaltsud Spordikaltsud EST NN 12 4:07:15 05:51 10,2 1:41:36
Diplomi printimine 74 13 32 NN Pireti jüngrid Pireti jüngrid EST NN 13 4:07:27 05:51 10,2 1:41:48
Diplomi printimine 75 76 SV Jüri ja Liksorid Jüri ja Liksorid EST SV 37 4:10:10 05:55 10,1 1:44:31
Diplomi printimine 76 26 SV Spordipartneri Jooksikud Spordipartneri Jooksikud EST SV 38 4:10:28 05:56 10,1 1:44:49
Diplomi printimine 77 83 SV Viis tankisti ja titt Viis tankisti ja titt EST SV 39 4:10:37 05:56 10,1 1:44:58
Diplomi printimine 78 45 SV SOS Lasteküla väle tigu SOS Lasteküla väle tigu EST SV 40 4:10:53 05:56 10,1 1:45:14
Diplomi printimine 79 52 SV SJK aameraaS/mitte nii väledad SJK aameraaS/mitte nii väledad EST SV 41 4:11:19 05:57 10,1 1:45:40
Diplomi printimine 80 59 SV Reaalprojekt Reaalprojekt EST SV 42 4:11:42 05:57 10,1 1:46:03
Diplomi printimine 81 49 MM MVJ Kolmikud MVJ Kolmikud EST MM 26 4:12:05 05:58 10 1:46:26
Diplomi printimine 82 10 SV Funderbeam JOY Funderbeam JOY EST SV 43 4:16:27 06:04 9,9 1:50:48
Diplomi printimine 83 31 SV PRANTSUSE LÜTSEUM PRANTSUSE LÜTSEUM EST SV 44 4:19:23 06:08 9,8 1:53:44
Diplomi printimine 84 38 SV Eesti Energia Spordiklubi II Eesti Energia Spordiklubi II EST SV 45 4:22:50 06:13 9,6 1:57:11
Diplomi printimine 85 14 3 NN Taltsi Totsid Taltsi Totsid EST NN 14 4:28:04 06:21 9,4 2:02:25

1

Lehe koostamiseks kulus 0,424 sekundit. Lehel 156 külastajat. Alates 26.06.2017 maks. 265. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee