Jooksmine Jalgratas Suusatamine Rulluisk Triatlon/Duatlon Kepikõnd Reede, 17.11.2017 23:08
Uudised | Võistlused | Sarjad | Võistlejad | Foorum | Pildid
Otsi : Ostukorv on tühi.
Sari : Mayeri Järvejooksud 2009  
Ala : Jooksmine (Võistlus) Foorum (11 / 1675)
Distants : 11,4 km
Korraldaja : Viljandimaa Spordiliit
Toimumise aeg ja koht : 1.05.2009 12:00 Viljandi
Link kodulehele : http://www.stamina.ee/jarvejooks/index.php?menuID=548&ids=546|548

Koht N koht Number Nimi Klubi Linn /
Maakond
VKL Koht
VKL
Aeg Km aeg Km/h Kaotus
esimesele
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 301 1438 Pjotr Hrushtshov Tallinna SS Kalev Tallinn M60 3 49:39 04:21 13,8 12:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 302 239 Aleksander Rebane Würth/VAK Staier Viljandi M21 145 49:39 04:21 13,8 12:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 303 9 1904 Anneli Vaher VAK Staier N21 7 49:39 04:21 13,8 12:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 304 132 German Terehhov Kohtla-Järve Spordiveteranide klubi Ida-Viru M35 47 49:41 04:21 13,8 12:35
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 305 245 Vello Lillipuu Würth Järva M40 33 49:42 04:21 13,8 12:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 306 2741 Ivar Heinola AVL Express SK Tartu M21 146 49:44 04:21 13,8 12:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 307 223 Ats Kütt Rapla M55 5 49:46 04:21 13,7 12:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 308 1895 Siim Sellik Tartu SS Kalev M18 23 49:46 04:21 13,7 12:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 309 344 Marco Maleva Tartu M40 34 49:47 04:22 13,7 12:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 310 182 Kaupo Raag velo clubbers Viljandi M21 147 49:47 04:22 13,7 12:41
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 311 170 Margus Rein JK Hermes Harju M55 6 49:48 04:22 13,7 12:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 312 133 Rommi Järvesoo SPKL Saarepeedi Viljandi M18 24 49:50 04:22 13,7 12:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 313 2106 Heiki Randmäe Viljandi M40 35 49:50 04:22 13,7 12:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 314 2284 Margus Kalamees Harju M40 36 49:51 04:22 13,7 12:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 315 1725 Christjan Lään Lääne-Viru M35 48 49:52 04:22 13,7 12:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 316 465 Matt Rammo Harju M21 148 49:52 04:22 13,7 12:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 317 10 455 Saimi Pevkur EKSL/KSS EERO Pärnu N35 2 49:56 04:22 13,7 12:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 318 2419 Valdur Villemson Viljandi M21 149 49:57 04:22 13,7 12:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 319 420 Johan Talihärm Harjumaa M16 8 49:59 04:23 13,7 12:53
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 320 2243 Aigars Feldmanis Vidzeme M40 37 50:00 04:23 13,7 12:54
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 321 424 Rainer Tobreluts Käo tiim Tartu M40 38 50:01 04:23 13,7 12:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 322 1361 Marko Valter Harju M21 150 50:01 04:23 13,7 12:55
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 323 258 Kristo Tullus Tallinn M21 151 50:04 04:23 13,7 12:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 324 1765 Oleg Davydenko SK Uspex Harju M45 24 50:04 04:23 13,7 12:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 325 1613 Kaspar Loog JCI Spordiklubi Harju M21 152 50:05 04:23 13,7 12:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 326 227 Eduard Kimask SK Uspex Tallinn M35 49 50:05 04:23 13,7 12:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 327 181 Toivo Tinast Pärnu M18 25 50:06 04:23 13,7 13:00
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 328 2205 Rein Eiger Viljandi M35 50 50:08 04:23 13,6 13:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 329 2737 Timmo Antso Pärnu M21 153 50:08 04:23 13,6 13:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 330 403 Andero Arak Harju M21 154 50:09 04:23 13,6 13:03
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 331 2441 Andrijs Kosilo Kurzeme M21 155 50:10 04:24 13,6 13:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 332 1434 Einar Hillep Justiitsministeerium Tallinn M35 51 50:11 04:24 13,6 13:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 333 214 Ürjo Loog VAK Staier Harju M21 156 50:12 04:24 13,6 13:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 334 2008 Aivar Kullas VAK Staier Tartu M45 25 50:13 04:24 13,6 13:07
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 335 2744 Indrek Hubel Viljandi Suusaklubi Viljandi M21 157 50:15 04:24 13,6 13:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 336 436 Ahti Männik Järvamaa M21 158 50:15 04:24 13,6 13:09
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 337 2488 Madis Kass Tarvastu SVK Viljandi M21 159 50:16 04:24 13,6 13:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 338 11 330 Kairi Schmidt SK Mits Ida-Viru N21 8 50:17 04:24 13,6 13:11
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 339 2363 Kunnar Vahi Valga M35 52 50:18 04:24 13,6 13:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 340 2196 Joonas Rehand Viljandi M21 160 50:19 04:24 13,6 13:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 341 460 Harry Tuul Tallinn M21 161 50:19 04:24 13,6 13:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 342 2684 Ruve Viskov Viljandi M21 162 50:19 04:24 13,6 13:13
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 343 406 Taavi Miku SuKl Jõulu Harjumaa M35 53 50:20 04:24 13,6 13:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 344 1889 Sulev Marja SK Sportkeskus.ee M50 11 50:21 04:25 13,6 13:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 345 12 84 Kelli Floren Rakvere KJK Vike N21 9 50:22 04:25 13,6 13:16
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 346 1433 Margus Heintalu Harjumaa M21 163 50:24 04:25 13,6 13:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 347 429 Roman Pavlovski Rommis Running Crew Lääne M21 164 50:24 04:25 13,6 13:18
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 348 367 Viljo Veidenbaum Viljandi M21 165 50:25 04:25 13,6 13:19
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 349 237 Andres Kiisler TSK Joosu Viljandi M35 54 50:26 04:25 13,6 13:20
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 350 418 Tanel Olev Viljandi M18 26 50:28 04:25 13,6 13:22
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 351 1505 Rait Mänd Elioni Spordiklubi Tallinn M21 166 50:29 04:25 13,5 13:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 352 358 Kaarel Tõruvere Elva M21 167 50:29 04:25 13,5 13:23
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 353 13 1906 Kaja Vals VAK Staier Viljandi N40 1 50:32 04:25 13,5 13:26
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 354 2105 Timo Sujev SK Beavers Valgamaa M21 168 50:33 04:26 13,5 13:27
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 355 2058 Rain Kuldjärv Harju M21 169 50:34 04:26 13,5 13:28
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 356 210 Aigar Mäesepp Hansa SK Tallinn M21 170 50:36 04:26 13,5 13:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 357 381 Tiit Orlovski Tartu M21 171 50:36 04:26 13,5 13:30
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 358 2091 Janar Pihu SUKL Jõulu Pärnu M18 27 50:37 04:26 13,5 13:31
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 359 1834 Aivar Lehter Hiiu M40 39 50:38 04:26 13,5 13:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 360 205 Erik Kadajane Viljandi M21 172 50:38 04:26 13,5 13:32
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 361 1730 Artis Krievans Vidzeme M35 55 50:39 04:26 13,5 13:33
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 362 2682 Madis Paju Maadlusklubi Tulevik Viljandi M18 28 50:40 04:26 13,5 13:34
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 363 14 230 Helen Schmidt SK Mits Ida-Viru N21 10 50:42 04:26 13,5 13:36
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 364 316 Toomas Truu Viljandi M35 56 50:43 04:26 13,5 13:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 365 1446 Valmer Kolk Tartu M40 40 50:43 04:26 13,5 13:37
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 366 477 Roman Kostrov Pskov Ski Club Pskov M35 57 50:44 04:27 13,5 13:38
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 367 2546 Taavi Kala Harju M21 173 50:46 04:27 13,5 13:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 368 2709 Toomas Sarapuu Harju M40 41 50:46 04:27 13,5 13:40
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 369 1948 Rauno Mätas Viljandi M21 174 50:48 04:27 13,5 13:42
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 370 1595 Rando Allilender Valga M21 175 50:49 04:27 13,5 13:43
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 371 144 Rain Vellerind Stamina SK Harjumaa M40 42 50:50 04:27 13,5 13:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 372 1839 Arvi Suurpere SVK Dünamo Tartu M35 58 50:50 04:27 13,5 13:44
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 373 97 Rein Palumaa Viljandi M40 43 50:51 04:27 13,5 13:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 374 292 Arvo Nõges Viljandi M40 44 50:51 04:27 13,5 13:45
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 375 2001 Oliver Hannus Tartu M21 176 50:52 04:27 13,4 13:46
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 376 15 1903 Anneliis Vahtramäe VAK Staier N21 11 50:54 04:27 13,4 13:48
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 377 317 Marek Atonen Nürijalad Viljandi M21 177 50:56 04:28 13,4 13:50
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 378 2457 Tõnis Hiob Viljandi M21 178 50:57 04:28 13,4 13:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 379 339 Hannes Pool Harju M45 26 50:57 04:28 13,4 13:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 380 2276 Sten Saaremäe Viljandi M18 29 50:57 04:28 13,4 13:51
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 381 2729 Timo Vares Staier Harju M21 179 51:02 04:28 13,4 13:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 382 1426 Marek Enok Tallinn M21 180 51:02 04:28 13,4 13:56
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 383 553 Sander Palmiste Viljandi M16 9 51:03 04:28 13,4 13:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 384 2793 Silver Palu TAK Harju M21 181 51:03 04:28 13,4 13:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 385 1278 Kristen Soo Jõgeva M16 10 51:03 04:28 13,4 13:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 386 2130 Marti Merirand Pärnu M21 182 51:03 04:28 13,4 13:57
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 387 428 Eero Kookla Tallinn M35 59 51:04 04:28 13,4 13:58
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 388 311 Dzintars Melbardis Ogres Slepotaju Klubs Vidzeme M45 27 51:05 04:28 13,4 13:59
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 389 1283 Jüri Tõnisson Viljandi M16 11 51:08 04:29 13,4 14:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 390 2439 Maris Priedens Kurzeme M35 60 51:08 04:29 13,4 14:02
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 391 2623 Reivo Kandi Valga M21 183 51:10 04:29 13,4 14:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 392 220 Priit Pääru Harju M40 45 51:10 04:29 13,4 14:04
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 393 242 Arvi Anton Viljandi M18 30 51:11 04:29 13,4 14:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 394 464 Kaupo Järve Eesti Post SK Tallinn M35 61 51:11 04:29 13,4 14:05
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 395 16 83 Janelle Tarum Rakvere KJK Vike N18 2 51:12 04:29 13,4 14:06
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 396 2170 Eiki Kast Ida-Viru M21 184 51:16 04:29 13,3 14:10
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 397 2574 Spordiklubi Järve spordiklubi järve Ida-Viru M18 31 51:18 04:30 13,3 14:12
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 398 1309 Reimo Ehrstein Insenerehitus Harju M35 62 51:20 04:30 13,3 14:14
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 399 2206 Eivinas Guzas AS Helmes Harju M21 185 51:21 04:30 13,3 14:15
Diplomi printimine Tulemused teistel aastatel 400 1774 Jaan Kesküla Rapla M50 12 51:23 04:30 13,3 14:17

Eelmine1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Järgmine

Lehe koostamiseks kulus 0,797 sekundit. Lehel 124 külastajat. Alates 16.11.2017 maks. 181. © Kellysoft OÜ, 2013 - kontakt[at]spordiportaal.ee